23 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

23 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Birçok fikriniz var. Ancak insanları bu fikirlere dahil etmenin zor olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de şansınızı denemelisiniz.
BOĞA
Cevapları uzakta aramanıza gerek yok. İstediğinizi verecek ipuçları gözünüzün önünde duruyor. Önemli olan onları fark etmeniz…
KAPLAN
Hayatınızda değişiklik yaşarken duygusal olmanız çok normal… Ancak yeni düzenlemeler yaparken mantıklı davranmanın işe yarayacağını biliyorsunuz.
TAVŞAN
Size doğrudan ya da dolaylı olarak yardım edenlere, minnettarlığınızı ifade etmek için birkaç kelime söylemelisiniz. Sıcakkanlı Tavşan burcu kişiliğiniz samimi övgülerin nasıl yapılacağını iyi bilir.
EJDERHA
Aklınızdan geçeni hemen söylemek her zaman iyi bir fikir olmayabilir. Ancak kaçamak cevaplar vererek gerçeği saklamak da doğru değildir.
YILAN
Bugün başkalarının problemlerine epey vakit harcayacaksınız. Büyük sorunlardan kaçmanın yolu, önce küçüklerin üstesinden gelmektir.
AT
Farklı insanlar, farklı düşüncelere sahiptir. Birlikte bir şeyler yapmak için bile olsa, fikirlerini sizinle paylaşmaları için baskı uygulamamalısınız.
KEÇİ
Verilecek en iyi karar nedir? İhtimalleri iyice araştırmalısınız. Zayıf ve güçlü yönlerinize uygun çeşitli seçenekler var gibi görünüyor. İyi düşünün...
MAYMUN
Her nerede olursa olsun herkese yardım ediyorsunuz. Ancak biraz da kendi planlarınız için zaman ve efor harcamanız gerektiğinin farkındasınız.
HOROZ
Başkası için hayatı zorlaştırmak istemezsiniz. Ancak uzlaşması kolay olmayan biriyle karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz.
KÖPEK
İnsanların söyledikleri yüzünden huzurunuz kaçmış olabilir. İnsanların görüşleri sizi üzmemeli. Eleştirileri ileriye yönelik bir motivasyon aracı olarak görmelisiniz.
DOMUZ
Attığınız adımları yeniden gözden geçirmek ve başka bir rota çizmek gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak bunu yapmak, bazen cesaret ister.