23 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

23 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Kusursuz olmak için bedel ödemek gerekir. Her şeyi mükemmel yapmaya çalışıyor, küçük detayların üzerine titriyorsunuz.
BOĞA
Dünyaya eğlenceli bir gözle bakıyorsunuz. Boğa burcu kişiliğiniz hayatı pek ciddiye almıyor. Bugünkü gibi bir Maymun burcu gününde planladığınız gibi gitmeyen işlere takılmayın.
KAPLAN
Cevapsız soruların üstesinden geldiğinizin farkındasınız, ancak bir cevap için bu kadar uğraşmanıza gerek yok. Bilmediğinizi kabul edin, belki de etrafınızda kimse gerçekten cevabı bilmiyordur.
TAVŞAN
Değişiklikler, birer fırsattır. Fakat kendinizi güçsüz hissettiğiniz anlarda yaşanan değişimler, sizin için işkenceye dönüşebilir.
EJDERHA
Ejderha burcu özelliklerinden biri de ılıman kişilik yapınızdır. Dolayısıyla kolay sinirlenmiyorsunuz.
YILAN
Bugün kesenin ağzını açmak zorunda kalacaksınız. Ancak yaptığınız her şeyin geri dönüşü olacağını unutmayın.
AT
İlk izlenimler her zaman bir kanıya varmanız için yeterli olsa da, bazen ön yargılı davranmanıza neden olabilir.
KEÇİ
Karşılıklı anlaşmak zaman alır. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.
MAYMUN
İnsanlar ne düşündüğünüzü sorduğunda, hemen sizin fikirlerinizi çalacaklarını düşünmeyin. Sadece merak ediyor ya da sizinle bir bağ kurmaya çalışıyor da olabilirler.
HOROZ
Bugün şansınızın yaver gideceğini düşünüyor ve bütün işleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Ancak bu kadar hızlı çalışmanız, ayrıntıları gözden kaçırmanıza neden olabileceği için pek doğru bir hareket değil.
KÖPEK
Hassas yapınız gereği, bugün kendini kötü hisseden kişilere yardım edeceksiniz. Hayatlarındaki her şeyin düzeleceği konusunda telkin edilmek, onlara iyi gelecek.
DOMUZ
Kendi şansınızı yaratabilir misiniz? Bazı şeylerin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerektiğini ve önünüzde uzun bir yol olduğunu biliyorsunuz.