23 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

23 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Etrafınızdaki insanların oldukça garip fikirleri var ve size karşı duruyorlarmış gibi görünüyor. Yine de yaptığınız işe engel olmaya çalışacaklarını düşünmüyorsunuz.

BOĞA

Size gelen insanlara yardım etmekten mutluluk duysanız da, bugün gerçekten sınırlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü umutsuz ve çaresiz görünüp, sırtınızdan geçinmeye çalışabilirler.

KAPLAN

İnsanları etkileyen düzenlemelerden, onlara da bahsetmeniz gerekiyor. Kimisi, ortamı ele geçiren bu belirsizlik havasından rahatsız olurken, kimisi de bu değişimin tadını çıkarır.

TAVŞAN

Sizi tanıyan insanlar, ağzınızdaki baklayı çıkarmanızı bekliyor. Aslında her şeyi anlattığınızı ve daha fazlasının olmadığını anlayacaklar. Sadece neden bu kadar geç anlatmayı tercih ettiğinizi sorabilirler.

EJDERHA

İnsanlara, neyi ima ettiklerini sorabildiğiniz takdirde, kafanızın karıştıracak hiçbir nokta kalmaz. Hikayenin bir parçası olduğunuzu biliyorsunuz. 

YILAN

Aynı fikirde olmayacağınızı bildiğiniz insanlar var. Bu farkındalığa sahip olmanın size kazandıracağı hiçbir şey yok. Önce insanları dinlemeye açık olun.

AT

Kimsenin sizi sık boğaz etmesine izin vermiyorsunuz. Doğru olanı yaptığınızı düşünüyorsunuz. Çünkü özgür At burcu, kendi bildiğini okur.

KEÇİ

İnsanların sizin gibi düşünmesini beklemeyin. Aynı düzeyde bir anlayışa sahip olmayabilirsiniz. Anlayabilmek için daha fazla açıklama yapmanızı isterler.

MAYMUN

Bugün kimsenin işiyle ilgili yorum yapmamak en doğrusu. Fikrinizi sorduklarında bile, soğukkanlı tavrınızı koruyarak tüm detaylara hakim olmadığınızı ifade etmelisiniz.

HOROZ

Bütün sonlar yeni başlangıçlara gebedir. Hayat denen döngüde, ümidini her zaman diri tutmalı ve gelecek fırsatlara açık olmalısınız. Böylelikle zamana ayak uydurmakta zorlanmazsınız.

KÖPEK

Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız şeyler yapıyorsunuz. Yolun yarısında yanlış yaptığınızı anlarsanız, geri dönmekten çekinmeyin.

DOMUZ

Son planlarla, beklediğiniz ilerlemeyi kaydedemediyseniz, değişiklik yapmalısınız. Sonu bilinmeyen işlere zaman ve çaba harcamayın, başarısız olursunuz.