23 Eylül Pazartesi- Günlük Çin Burçları

23 Eylül Pazartesi- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Fikirleri gerçeklerden ayırmak, gereksiz tartışmalardan uzak durmanıza yardım eder. Hiç kimse düşüncelerinin gerçekle örtüşmediğini kabul etmez. Bu durumda tartışma çıkması kaçınılmazdır.

BOĞA

Negatif düşüncelerden hemen etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden, etrafına neşe saçan insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin. Aksi takdirde günü kendinize zehir edersiniz.

KAPLAN

İnsanların, düşündüğünü söylemesi, sizi memnun etse de, bugün herkese agresif bir şekilde meydan okuyacağınızı hissediyorsunuz. Böyle bir durumda yapacağınız hiçbir açıklama karşı taraf için yeterli olmayacak. Bu nedenle kendinize hakim olun…

TAVŞAN

Sonunda anladınız. Artık, bakış açısını size dayatmaya çalışan insanlarla daha fazla tartışmanız gerekmiyor. Düşüncelerini dinlemeniz aslında size minnettar olmaları için yeterli olacaktır..

EJDERHA

Bugün olumlu düşünceler dört bir yanınızı sarmış durumda. Çevrenizdeki insanları bu düşüncelerden mahrum etmek istemiyorsunuz. Bu yüzden toplu bir görüşme organize ettiniz

YILAN

Son günlerde sahip olduğunuz pozitif ruh haliniz, olaylara bakış açınızı değiştirdi. Sorun teşkil eden konuların, büyüttüğünüz kadar önemli problemler olmadığını anladınız.

AT

Yeni işler aramak yerine, elinizdekileri daha verimli hale getirmenin yollarını bulun. Çevrenizdeki tecrübeli insanlardan yardım alabilirsiniz.

KEÇİ

İşleri organize etmek, kendinizi kanıtlamak açısından önemli. Farklı insanların farklı becerileri var, dolayısıyla ekibi organize etmek o kadar da kolay bir iş değil.

MAYMUN

Geçen haftaki olaylara hala bir anlam veremediniz. Öyleyse geriye bakmak yerine önünüzü görmeye çalışmalısınız. Geçmişin kimseye bir faydası yok.

HOROZ

Çevrenizdeki insanlara hatalarını söyleyeceksiniz. Bunları duymaktan kaçanlar, uzun süre söylediklerinizi inkar edecekler. Çünkü dünyaya at gözlükleriyle bakıyorlar.

KÖPEK

En önemli şey, kendi kendinize verdiğiniz sözü tutmaktır. Şimdi harekete geçme zamanı. Akıllıca bir planlamayla istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

DOMUZ

Coşkuyu bile yaşamakta tereddüt ediyorsunuz. Hem kendiniz hem de çevrenizdekiler için hayatı zorlaştırmaktan başka bir yapmıyorsunuz. Bu kadar konrollü olmaktan vazgeçip biraz rahatlamalısınız.