23 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

23 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Doğru hareket ettiğinizin farkındasınız. Çalışkan olmak erdem sayılsa da, kendinizi çok fazla zorlamamanız gerektiğini bilmelisiniz. Herşeyin fazlası strese ve gerginliğe neden olur.

BOĞA

Bugün üstesinden gelmeniz gereken çok iş var. Bu yüzden zamanınızı verimli kullanarak, iyi yönetmelisiniz. Yoksa gün bittiğinde, vicdanınız rahat olmayabilir.

KAPLAN              

Bugün duyarlı biri olmaya çalışacaksınız. Çünkü, genelde düşünmeden hareket etmeye meyilli olduğunuzun farkındasınız. 

TAVŞAN

Bir problemin üstesinden gelmenin birçok farklı yolunu denediniz. Ancak yardım etmeye çalıştığınız insanlar hala önemli bir yol almış gibi görünmüyor. Biraz düşünmeleri için onlara zaman vermenin faydası olabilir.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz yapmak istediği şeyleri çok fazla düşünür. Ancak daha önemli olan nokta, yapmaya karar verdiğiniz işe bir an önce heyecanınızı kaybetmeden başlamaktır.

YILAN

Size yardım edeceğinden emin olduğunuz kişiler var. Ancak yine de kibarca yardım talep etmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar sizi tanıyor olsa da, aklınızdan geçenleri bilemezler.

AT

Yakın arkadaşınızın, belli bir konuda yanlış fikirlere sahip olduğunu fark ettiyseniz, bu konudaki düşüncelerini netleştirmesine ve gerçekleri görmesine yardım edebilirsiniz.

KEÇİ

Karar vermeden önce düşünmeye vakit ayırın. Size acele etmeniz yönünde baskı yapmalarına şaşırmayın, ama doğru olduğuna inandığınız şeyi yapın. 

MAYMUN

Çabucak bir çözüm bulacağınızı hissetmek, sorunla daha çok uğraşacağınız anlamına geliyor. Bir cevap bulmanız gerekli, ancak bunun için acele etmenize gerek yok.

HOROZ

Bugün kendinizi dinlemek için biraz zaman ayırın. Sizin için hayatı anlamlı kılmanın ne olduğunu düşünüp taşının.

KÖPEK

İnsanların önerdiği değişimleri sorgulamak için geçerli sebeleriniz olabilir. Ancak, yine de bazı yeni düzenlemeler yapmalarına engel olamayacaksınız.

DOMUZ

Bazen tereddüt etmek yerine, çabucak bir karar vermek daha iyidir. Basit problemlerle uğraşmaya kalktığınızda vaktinizin çöpe gittiğini hissediyorsunuz.