22 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin >Burçları

22 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin >Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bir engelle karşılaştığınızda kendinizi biraz keyifsiz hissetmeniz çok normal. Sakin kalın ve hislerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.
BOĞA
Belirli kişiler şüphe duydukları bazı şeylerden bahsetmeye başladığında, bunu fırsat bilip sizi rahatsız eden konuları da açıkça dile getirmelisiniz. Söylediklerini dert etmek yerine, kendi kendinize haklılık paylarının ne olduğunu sorun.
KAPLAN
Yakın arkadaşlarınızdan biriyle anlamsız bir tartışmaya girebilirsiniz. Çünkü direkt olmanızdan hoşlanmıyor. Hassas konular tartışıldığında, kelime seçiminize dikkat etmeniz gerekir. Kırıcı olmamaya çalışın.
TAVŞAN
Evren size sık sık işaretler ve sinyaller gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezsiniz. Ve evren size tekrar başka bir işaret gönderir. Artık bu işaretleri dikkate almanız akıllıca olacak, bu kadar diranmeyin.
EJDERHA
İnsanların size anlattıklarıyla ilgili biraz dikkat olun. Çünkü etrafınızda, önemli anahtar noktaları atlayarak, olayları kendi versiyonlarıyla aktarmaktan mutlu olan kişiler var.
YILAN
Bugün bütün isteklerinizin gerçekleştiğini görünce daha fazlasını dileyip dileyemeyeceğinizi düşüneceksiniz. Böyle bir durumda öyle bir şey dilemelisiniz ki, bir taşla iki kuş vurun.
AT
Hiç beklenmedik bir anda eski bir tanıdığın ortaya çıkması hoş bir sürpriz olabilir. Bunca zaman sonra durduk yere sizinle irtibata geçmelerinin bir sebebi olmalı.
KEÇİ
Bugün karşılaştığınız zorluk hakkında konuşmamanız gerektiğini düşünmeyin. İnsanların baş edemediği problemlerden siz sorumlu olmak istemiyorsunuz ve bu konuda haklısınız.
MAYMUN
Planlama yapmak, güçlü yanlarınızdan biri ve son günlerde daha fazla iş yapabilmek için, bu planlamalara daha çok ihtiyacınız oluyor.
HOROZ
Son gelişmelerin faydalı olup olmadığını merak ediyorsunuz. Bazen iş sonrası yapılan bir toplantı yararlı olabilir. Gelişmeleri analiz etmek, yanlışların üzerinde düşünerek, zaman kaybetmenizi engeller.
KÖPEK
Kendinize vakit ayırırken bazı işleri de ertelemiş olursunuz. Bunu göze almaktan korkuyorsunuz, ancak bir şekilde de dinlenmeniz gerekiyor.
DOMUZ
Başınıza bela olmakta kararlı bazı kişiler var. Ama sükûnetinizi koruyarak, amaçlarına ulaşmalarını engelleyebilirsiniz.