22 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

22 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün sorumlusu Ejderha burcu…

FARE

Bir karışıklık mevcut. Netleştirmeniz gereken konular var. Bu arada toparlamaya çalıştığınız duruma sürekli çomak sokmaya çalışanlar da yok değil.

BOĞA

Emin olmadığınız konularda başkalarına danışmaktan çekinmeyin. Sadece nadir insanlar hislerini kelimelere dökebilir. Bu kişilerin ne kadar açık ve net olduğunu göreceksiniz.

KAPLAN

Bazı kişilerin gözü sürekli üzerinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Dikkatli bir şekilde izlenmekten hoşlanmasanız da yapabileceğiniz çok fazla şey yok.

TAVŞAN

Bugün, etrafınızdaki insanların normalden farklı şekilde aşırı tepkiler verdiğini düşünüyorsunuz. Onları bu hale getiren sebebi bulmaya çalışın.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz yapmak istediği şeyi çok fazla düşünür. Ancak daha önemlisi, karar verdiğiniz işe bir an önce başlamaktır.

YILAN

Size yardım edeceğine inandığınız insanlar var. Ancak etrafınızdaki kişiler sizi tanıyor olsa da, aklınızdan geçenleri okuyamaz.

AT

Sıcakkanlı olmak doğalınızda var. Ancak gerektiğinde aranıza mesafe koymayı da öğrenmelisiniz.

KEÇİ

Çevrenizde morali bozuk insanlar var. Canlarını neyin sıktığını tahmin etmeye çalışmaktansa direkt sormanız gerekiyor. 

MAYMUN

Önceden dostunuz olduğunu sandığınız insanların, çok da iyi bir destek kaynağı olmadıklarını düşünüyorsunuz. Aksine tanımadığınız kişiler, günü kurtarmanızı sağlayacak.

HOROZ

Bazı konularda yetenekli olabilirsiniz. Bu yüzden size sıradan gelenler, başkaları için büyük anlamlar taşıyabilir.

KÖPEK

Kimin kötü gün, kimin iyi gün dostu olduğunu anlarsınız. Biraz dertleşmek için sırtınızı yasladığınızda size destek olmayan kişileri ayıklamanız gerekiyor.

DOMUZ

Bir iş yapılması gerektiğinde herkesin köşesine saklanması sinirinizi bozuyor. Bu durumla ilgili hissettiklerinizi söylemelisiniz.