22 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

22 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
İçinde bulunduğunuz güç duruma farklı bir perspektiften bakmak istiyorsanız, güvendiğiniz birkaç kişinin fikrini sormalısınız. Farklı fikirleri duymak, karar vermenizi kolaylaştırabilir.
BOĞA
Emin olmadığınız konularda fikir beyân etmekten vazgeçin. Çünkü, bu şekilde davranarak insanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz.
KAPLAN
Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.
TAVŞAN
Hiç ummadığınız birinin gelip sizinle dertleşmesi beklenmedik bir durum. Duyduğunuz haberler insanların garip davranışlarını anlamanıza yardım edecek.
EJDERHA
Sorulan sorular sizi zor duruma düşürüyormuş gibi görünüyor. Ancak yapmanız gereken şey, soruların ne şekilde sorulduğunu da dikkate almaktır.
YILAN
Pratik bir yaklaşımı benimsediyseniz, mükemmeliyetçi olmak zorunda kalmazsınız. Çok karmaşık konularda ince ayarlar yapmak yerine, daha kolay ve sade yollar izleyebilirsiniz.
AT
Büyük bir kutlama yapacakmış gibi abartılı bir neşeyle ortalarda dolanan insanlara hemen inanmayın. Belki de sadece çok mutlu olduklarını kanıtlamaya çalışan mutsuz ve içten pazarlıklı insanlardır.
KEÇİ
Karşılıklı anlaşmak zaman alabilir. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.
MAYMUN
Endişesiz olduğunuzda, yapılan şakalarla eğlenmesini biliyorsunuz. Kafanızı meşgul eden sorunlar varken ise gülümseyemiyorsunuz.
HOROZ
Bugünkü yoğun hisleriniz sizi rahatsız ediyor. Çıkıp çimlerin üstünde yalınayak koşmak ve bütün olumsuz elektiriğinizi atmak istiyorsunuz.
KÖPEK
Aklınızı kurcalayan sorunların ne olduğunu anlamanıza yardım etmek için herkes bir şey söyler. İyi niyetli olabilirler, ancak direkt konuşmamaları sizi kızdırıyor. Çünkü neyi ima ettiklerini anlamaya çalışmak sizi yoruyor.
DOMUZ
Bugün, geçmişte olanları unutmanın tam zamanı. Çünkü zihninizi meşgul eden bu kadar çok mevzu varken fazla yol alamazsınız. Ağırlıklarınızı atmalı ve hedefinize doğru ilerlemelisiniz.