22 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

22 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bazen yalnızlıktan kendi kendinize konuşuyorsanız, ama bugün yaşanacaklar sizin için sürpriz olacak. Harika dostluklar kurmak size iyi gelecek.

BOĞA

Bazı değişiklikler yapmayı düşünmenin zamanı geldi. Birçok şeyi daha iyi yapabileceğinizi biliyorsunuz. Önemli olan, fikirlerinizin herkes için daha yararlı olduğunu ispat edebilmektir.

KAPLAN

Kaplan burcu doğalınız, beklenmeyen teklifler karşısında heyecanlanır ve değerlendirmek için can atar. Aynı anda birden fazla şeyi yapabilmek gibi bir becerisi de vardır. Bugün yine heyecanlanabilirsiniz…

TAVŞAN

Siz insanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ancak bazı insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği konusunda onları teşvik edin.

EJDERHA

Hırslı Ejderha burcu kişiliğinizin büyük hedefleri var. Ancak uygulamaya geçmeden önce önünüzü açmak için yolunuzdaki engelleri kaldırmaya çalışın. Ayrıca tamamlamanız gereken yarım kalmış işleriniz var, bunları sürekli ertelemekten vazgeçin.

YILAN

Yaptığınız hataları, değerli bir tecrübe olarak görmek ve ders almak gerekir. Bugün olmasını istediğiniz gibi sonuçlanmayan konuları kafaya takarak canınızı sıkmayın. Sadece, olanlardan ders alın.

AT

Planlarınıza sadık mı kalmalısınız, yoksa alternatif hareketlere mi yönelmelisiniz? Bazen umulmayan koşullar yüzünden planlara sadık kalmak imkansızlaşır. Her zaman bir B planınız olmalı.

KEÇİ

Bazı şeyler tahmin ettiğinizden daha uzun sürebilir. Gecikmelere sinirlenmeniz doğal. Ancak bugün yapamadığınız işler yüzünden telaşlanmanıza gerek yok.

MAYMUN

İnsanların, yaptığınız planlarla ilgili şüpheleri olsa da, ortada kendinizi savunmanızı gerektirecek bir durum yok. Hatanın nerede olduğunu açıklayabilirsiniz.

HOROZ

Hayat sadece başardıklarınızdan ibaret değildir. Hayal kırıklıklarınız ya da başaramadıklarınız da size tecrübe katar. Bu yüzden bu konulara takılmanızın manası yok. Siz daima bugüne ve ileriye bakın…

KÖPEK

İnsanlar becerilerinizden şüphe ettiğini söylediğinde, psikolojik bir reaksiyon olarak, hemen ne kadar becerikli olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsınız. Ancak bu arada siz fark etmeden bütün işi üzerinize yıkmalarına müsaade etmeyin.

DOMUZ

Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak eleştirilerinizi kaldıramayabilirler, hazırlıklı olun.