22 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

22 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Etrafındaki insanları kendi çıkarları doğrultusunda kullandığını fark ettiğiniz kişilerin sözlerinden etkilenmiyorsunuz. Zaten ne istediklerini az çok biliyorsunuz. Bu yüzden onların bulunduğu hiçbir etkinlik ve aktiviteye katılmıyorsunuz.
BOĞA
Hoşgörülü olmak, çevrenizdekilerin gözünde biraz daha yücelmenizi sağlayacak. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.
KAPLAN
Bazı konulara çok fazla dikkat harcamanız gerekmez. Ancak bugün kafanızı meşgul eden önemli sorunlar var. En kısa zamanda üstesinden gelmek sizi rahatlatacak. Bu problemler üzerinde durmalısınız.
TAVŞAN
Söylemeniz gerekenlerin, kimsenin duymak istemediği şeyler olduğunu biliyorsunuz. Ancak açık konuşmazsanız bazı komplikasyonlara neden olacaksınız. Tavşan burcu kişiliğiniz insanları incitmeden konuşmaya dikkat eder.
EJDERHA
Herkes, olaylara birbirinin gözünden bakmayı başarabilirse, hiçbir münakaşa yaşanmaz. Ancak bunu yapabilmek biraz çaba gerektirir.
YILAN
Kimseyle çok iyi anlaşmak zorunda değilsiniz. Ancak birlikte çalıştığınız insanlara saygı duymak zorundasınız. Aksi takdirde birilerinin başı belaya girebilir.
AT
At burcu kişiliğiniz hızlı hareket edip koşturmayı sever, ancak yavaş olmanız gereken zamanlar da var.
KEÇİ
Pozitif düşünceler, iyi sonuçlar verir ve yaptığınız işe motive olarak başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlar.
MAYMUN
Ufak bir mevzuyu abartarak olay çıkaran insanlar var. Bu tip saçmalıklarla uğraşacak halde değilsiniz. Bu yüzden insanların tiyatral davranışlarını görmezden geleceksiniz.
HOROZ
Bugün, insanların düşüncelerini tahmin etmekten kaçının. Geçmişte birçok kez benzer şekilde davranmış olabilirsiniz. Ancak bugün yanlış anlaşılmalara oldukça müsait bir gün.
KÖPEK
Kimseyi kasten kızdırmak istemezsiniz. Yine de, insanların yüzünde bir asabiyet gördüğünüzde, fark etmeden bir şey yapmış olabileceğinizi düşünüyorsunuz.
DOMUZ
Söylenenlerin bir önemi yok, çünkü iç sesinize kulak vermeyi seviyosunuz. İnsanlardan net cevaplar alamadığınızda, bekleyin ve ne kadar haklı olduğunuzu görün.