22 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

22 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bugün soğukkanlılığınızı korumak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Sabrınızı sınamaya çalışan kişiler var ve koşullar lehinize gibi görünmüyor. Yaptıklarınızı anlatmaya çalışmanıza gerek yok. Çünkü yeteri kadar tolerans gösterdiniz.

BOĞA

Olumsuz hislerin üstesinden gelmenin en iyi yolu rutinden kurtulmaktır. Gününüzü tamamen olumlu tecrübelerle doldurmak istiyorsanız, duyularınızı uyarmak için normalde yapmadığınız bazı şeyler yapmayı deneyin. 

KAPLAN

Kendine hakim olma durumu sık sık küçümsenir. Yaptığınız işlerde hızla ilerlemek istediğinizde, aceleyle bir şey yapmadan önce kendinizi biraz daha tuttuğunuzu fark edersiniz. Bu otokontrol mekanizması, acele karar vermemenize ve durumu dikkatlice değerlendirmenizi sağlar. 

TAVŞAN

İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olsanız da insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği hakkında onları teşvik edin. Kapasitelerini anlamalarına yardım edin.

EJDERHA

Hırslı Ejderha burcu kişiliğinizin büyük hedefleri var. Ancak uygulamaya geçmeden önce önünüzü boşaltmak için yolunuzdaki engelleri kaldırmaya çalışın. Ayrıca tamamlamanız gereken yarım kalmış işlerinizi de bitirin. Bunlar hedefinize ulaşmanıza engel oluyor.

YILAN

Bazı şeyler yolunda gitmediğinde, siniriniz bozulur ve bu öfke hissinden kurtulamazsınız. Size yol gösterecek olan doğru insanı bulup tecrübelerinden faydalanmanız gerekir. Tavsiyelerine güvenebileceğiniz biriyle görüşün.

AT

Söylemek istediğiniz bazı şeyler var. Fakat zamanlama konusunda tereddütleriniz var. Bu durum zihninizi fazlasıyla meşgul ediyor. Daha fazla ertelemeden, bu konuyu paylaşıp, rahatlayın.

KEÇİ

Çoğu zaman, fazlasıyla hoşgörülüsünüz. Bu yüzden kabul edilemez bulduğunuz belirli şeyler olduğunu öğrenmek insanları şaşırtabilir. Belki de insanların mizahi yapınızın yanısıra ne kadar da prensipli bir olduğunuzu anlaması gerekiyor.

MAYMUN

Yapmanız gerektiğini düşündüğünüz işler, size fazla sorumluluk yüklemiş olabilir. Çevrenizdekilerin, elini ne kadar taşın altına soktuğuna bir bakın. Bir yerlerde, sırtınızdaki yükü hafifletecek birileri vardır. Destek alın.

HOROZ

Zamanınızı ve enerjinizi yapıcı olmak için harcamalısınız. Olduğunuz gibi davranın ve kimsenin geçerli sebebi olmadan sizi manasız olayların içine sürüklemesine izin vermeyin.

KÖPEK

Sevdiklerinizden biriyle yaşadığınız yanlış anlaşılmayı giderdiğinizde, durumun eğlenceli tarafını görebilirsiniz. Aslında her ikiniz de aynı şeyi düşünüyormuşsunuz…

DOMUZ

İnsanlardan yardım istediğinizde, empati yapmalarını beklemeyin. Hatta yardım çağrınıza hayır cevabını bile verebilirler, buna hazır olun. Kimse size istediğiniz anda yardım etmek zorunda değil ve başka sorumlulukları olmasından ötürü onları suçlayamazsınız.