22 Aralık Cuma - Günlük Çin Burçları

22 Aralık Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Gelecek yıl neler yapmak istediğinizi iyice düşünün. İleriye dönük planlar yapmak genelde iyidir. Bugün, yaptığınız planların sizden başka kimleri ilgilendirdiğine de bir bakın.

BOĞA

Çekindiğiniz bazı şeyler olduğunu hissediyorsunuz. Bu yüzden belli düşünceleri kafanızdan silmeniz gerekebilir.

KAPLAN

Bugünün enerjisi aklınıza 'aşk'ı getirebilir. Yalnız bir Kaplan burcuysanız, yeni insanlarla tanışmak adına kendinize bir yol çizeceksiniz.

TAVŞAN

Yakın arkadaşlarınız bazı şeylere onların bakış açısından bakmanız için size ısrar ediyor. Tavşan burcu kişiliğiniz normalde oldukça uysal ve uyumludur, ancak bakış açınızı değiştirmeyeceksiniz ve bu konuda kararlısınız.

EJDERHA

Ejderha burcu kişilğiniz bazen dayanamıyor ve sınırlarını zorlamak istiyor. Üstelik çevresindeki insanlardan destek görmediği zamanlarda bile…

YILAN

Bugün ortaya çıkan yeni bilgileri nasıl gizleyeceğinizle ilgili endişeleriniz var. Yine de geriye bakmanın bir anlamı yok.

AT

Farklı insanlar, farklı düşüncelere sahiptir. Birlikte bir şeyler yapmak için bile olsa, fikirlerini sizinle paylaşmaları için baskı uygulamamalısınız.

KEÇİ

Verilecek en iyi karar nedir? İhtimalleri iyice araştırmalısınız. Zayıf ve güçlü yönlerinize uygun çeşitli seçenekler var gibi görünüyor. İyi düşünün...

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz insanların söylediği şeylere direnç göstermeye eğilimlidir. Size ne yapacağınızın söylenmesinden hiç hoşlanmıyorsunuz. 

HOROZ

Karar vermeniz gereken bir konuda tartıştığınızda, yakın bir arkadaşınız size farklı fikirler önerebilir. Yardım etmeye çalıştığından da emin olabilirsiniz. Ancak tüm fikirleri toplayıp, sonunda ne yapacağınıza kendiniz karar vermelisiniz.

KÖPEK

Bazı şeyleri şu anda yapmak istemiyorsanız, erteleyebilirsiniz. Bazen yapmak istemediğiniz işleri de yapmanız gerekir, ancak bunlar o işlerden değil, geciktirilebilir.

DOMUZ

Tavsiyeler vermeye istekli ve hazırsınız, ancak kimse size fikrinizi sormadı! Dolayısıyla, doğacak sonuçlardan sorumlu olmadığınız için sevinmelisiniz.