22 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

22 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Etrafınızdaki kişiler, verdikleri sözü tutamadıkları için günah çıkartmaya çalışıyor. Affedip affetmemek konusunda tercih sizin…

BOĞA

Sorumluluğunuz altındaki kişileri kontrol altında tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak herkesi takip edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Bazı durumlar control edilemez…

KAPLAN

Çoğu zaman doğru yolda olduğunuzu bilmek hoşunuza gider. Bugün bazı konularda haklı olduğunuz onaylanacak ancak en önemlisi kendi kendinizi onaylamanız olacaktır…

TAVŞAN

Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyete güvenerek, ağzınıza geleni söylüyorsunuz. Ancak herkesin bir patlama noktası olduğunu unutmayın. Konuşurken kontrolünüzü kaybetmemeli ve insanları kırmamalısınız.

EJDERHA

İstediğiniz ve sahip olduğunuz her şeyden vazgeçmek, ancak çevrenizdekilerin desteği sayesinde gerçekleşir. Yeni fikirleri değerlendirin ve danışın.

YILAN

İhtimaller aklınızı çelse de, gerçekleri göz önünde bulundurmadan hareket etmeyin. Ama bazı işleri bitirmek için de önce başlamak gerekir.

AT

Sevmediğiniz bir işi yapmak için hayat çok kısa… Ya bu işi sevmenin bir yolunu bulun ya da sevebileceğiniz bir iş bulun.

KEÇİ

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız, zor bir kararın eşiğinde. Yardımınıza ihtiyacı var. Onu dinleyin ve sorular sorun. Ne yapacağını söylemek yerine sorularla etraflıca düşünmesini sağlayarak, karak vermesini kolaylaştırabilirsiniz.

MAYMUN

Kendinizi savunmayı gerektirecek bir durum yok. Nerede hata yaptığınızı açıklayabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olayların sorumluluğunu üstlenmek zorunda değilsiniz.

HOROZ

Son günlerde etrafınızdakilerin negatifliğini hafifleten nadir insanlardan birisiniz. Ancak bugün bazı kişilerin davranışları sizi çileden çıkarabilir, sonuçta herkesin bir sınırı vardır.

KÖPEK

Bağışlamak genellikle makbul olandır, ancak her zaman affedebilmek kolay değildir. Ama affetmek karşı taraf için değil aslında kendinizi bu olumsuz duygulardan özgür bırakmak için yapılan bir davranış olarak değerlendirilirse, daha kolay uygulanabilir.

DOMUZ

Geçtiğimiz hafta içinde, bu haftaya yardımı dokunacak işler yaptınız. Şimdi bunun keyfini sürme zamanı… Biraz kendinize zaman ayırın ve ruhunuzu dinlendirin.