21 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

21 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Bugünün enerjisi, daha önce ertelediğiniz yarım kalan sıkıcı işi tamamlamak için sizi teşvik edebilir. Bu yüzden bugün bir şey yapmak istediğinizde durdurulamaz bir güce sahip olacaksınız.
BOĞA
İlk olarak karşınızdakinin konuşmasına izin verin. Çünkü konuşmadan önce dinlemenin avantajları olabilir. En azından insanların söz konusu olaya ya da duruma bakış açısını anlayabilirsiniz.
KAPLAN
Bazen, değişiklik istemenizdeki sebepleri biraz daha iyi düşünmeniz gerekir. Belki de sadece değişiklik fikri sizi cezbediyordur. Bugün yapmanız gereken, dönüşümün getireceği ve götüreceği şeyleri fark etmektir.
TAVŞAN
Kesinlikle insanlara yardım etmek istiyorsunuz, ancak onların yardım isteyip istemediğinden endişelisiniz. Teklifinize henüz ilgi gösterilmediyse, biraz bekleyip tekrar sorun.
EJDERHA
Uzlaşmak çaba ister. Ancak kabul edilebilir bir düzeyde müzakere etmiyorsanız, problemin içinden çıkamama riskini göze alıyorsunuz demektir.
YILAN
Etrafınızdaki bazı kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek olma teklifinde bulunuyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına, problemin üstesinden tek başlarına gelmeliler.
AT
Sabırlı olmanız gerektiğini bilseniz de bir an önce problemlerin üstesinden gelmek zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Ne çok bekleyin, ne de acele edin, bir orta çizgiyi tutturabildiğinizde, dengeyi sağlayabilirsiniz.
KEÇİ
İnsanların farklı şekilde davranmasını diliyorsunuz. Daha ılımlı oldukları sürece, daha fazla tolerans gösterebilirsiniz. Ancak ters davrandıkları için şu an böyle bir yaklaşımı hak etmediklerini düşünüyorsunuz.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz, hoşuna gideni yaparken hep aceleci davranır. Bugün sizinle sohbet etmek isteyen insanlar var, onlara zaman ayırın, size yardımları dokunabilir.
HOROZ
Önemli olan, sevmediğiniz insanlarla bile medeni bir şekilde diyalog kurabilmektir. Size katılmaları konusunda ısrarcı olmak istemiyorsunuz. Aranızda kuvvetli bir bağ olmadığını düşünüyorsunuz ama iletişiminizi arttırmadan bunu bilemezsiniz.
KÖPEK
İnsanların bazı şeyleri sırf sizi kızdırmak için yaptığını mı düşünüyorsunuz? Sizi yanlış yola sevk etmeyi görev edinmiş olmaları pek de mümkün değil. Davranışlarının sizinle alakalı olmadığını düşünmeyi tercih edin.
DOMUZ
Birilerinin gizli bir gündem yarattığına dair hisleriniz var. Gerçek motivasyonlarını nasıl ortaya çıkarabilirsiniz? Doğrudan amaçlarının ne olduğunu sormak, kendilerini savunma hissi uyandırabilir. Sıradan bir sohbetle ilgilerini çekip konuşma arasında doğaçlama sorular sorabilirsiniz.