21 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

21 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Bugün, tembellikten kaçının. Bu ruh halinden kurtulup kendinize gelmezseniz çok şey kaybedeceksiniz. Enerjinizi yükseltmek için bir arkadaşınızla kahve içebilirsiniz.

BOĞA

Mizah duygunuz her geçen gün daha da gelişiyor. Gereksiz konuları ciddiye almamayı sonunda öğrendiniz. 

KAPLAN

Spontane davranmanız bazı çatışmalara neden olabilir. Hayatınıza hareket gelmesi için yeni bir düzenleme üzerinde  durmanız gerekiyor. Ama düzen olmazsa sorun yaşayabilirsiniz.

TAVŞAN

Zor bir dönemden geçiyorsunuz. Üzerinize düşen sorumlulukların üstesinden gelmek oldukça zor. Ancak kaçmanın da sonu yok…

EJDERHA

Neredeyse hiçbir zaman verdiğiniz karardan vazgeçmiyorsunuz.  Ancak fikrinizi değiştirmemek için başvurduğunuz yöntemin yanlışlığını fark edeceksiniz. Biraz daha esnek olabilirseniz, hayatınız kolaylaşacaktır.

YILAN

İnsanların sizi kızdırmak için özel bir çaba harcadığını düşünüyorsunuz. Kimsenin huyuna gitmek zorunda değilsiniz. Ancak öncelikle, mümkün olduğu kadar görmezden gelmeyi denemelisiniz.

AT

Yeni tanıştığınız kişinin, yarattığı etkinin devam edip etmeyeceğini merak ediyorsunuz. Çevresindekileri bu kadar olumlu yönde etkilemeyi başaran insanlar dikkat çekiyor. Herşeyi zaman size gösterecek…

KEÇİ

Sıra dışı karakterlerle uğraşmak oldukça ağır bir yük. Dikkat çekmek için bu şekilde davrandıklarını düşünseniz de, emin olamıyorsunuz.

MAYMUN

Aklınızda birçok fikir var. Ancak öncelikli olarak yapmanız gereken işlerin üstesinden gelmek için daha çok çalışmak yerine, oturup bir planlama yapmak olmalı. 

HOROZ

Göz göze gelmekten kaçtığınız kişiler var ve bu tansiyon yüzeysel bir gerginliğe sebep olacak. Tek sorun, farklı düşünce yapılarına sahip olmanız. Hiçbir konuda ortak düşünce yakalayamıyorsunuz..

KÖPEK

Ağzınızdan çıkacakları söylemeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. Kimseyi kırmak istemezsiniz.

DOMUZ

Bugün tanışacağınız kişiler, sizi huzursuz edecek. Adını koyamadığınız bir güvensizlik hissedeceksiniz. Kontrolü elden bırakmayın.