21 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

21 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Tam da ihtiyacınız olan bu günlerde, size uzatılacak bolca yardım eli olacak. Yeter ki siz bu yardımlardan faydalanmayı bilin.
BOĞA
Başlamakta gönülsüz olduğunuz bazı işler var. Çünkü başarılı olup olamayacağınızı bilemiyorsunuz. Ancak bu şekilde davranarak, potensiyel bir zaferi de engellemiş oluyorsunuz.
KAPLAN
Bugün hayır demelisiniz. Kaplan burcu kişiliğiniz, insanların hislerini incitmekten korktuğu için hayır demenizi zorlaştırıyor.
TAVŞAN
Bugün rahatlamak için kendinize izin verebilirsiniz. Son günlerde çok fazla sıkıcı işle uğraştıysanız, daha fazlasını yapmadan rahatlayın.
EJDERHA
Bugün kasıtlı olarak sizi sinirlendirenler var gibi görünüyor. Bilinçli olarak size düşman olmadıklarını düşünerek, bir tartışmaya girmeyebilirsiniz.
YILAN
Büyük bir tartışmaya girecek havada değilsiniz. Ancak birileri, sizi tartışmanın içine çekmekte çok ısrarcı davranacak gibi görünüyor.
AT
Büyüleyici bir ilk etki sizi şaşırtabilir. Bu etkinin aynı şekilde devam edip etmeyeceği kafanızı kurcalıyor. Kendinizi zamanın akışına bırakıp tadını çıkartın.
KEÇİ
Biri, sizden bir ricada bulunarak, istediği şeyi vermenizi bekler. Ancak her zaman 'hayır' deme şansınız olduğunu unutmayın.
MAYMUN
Yapmadığınız ve keşke dediğiniz şeyler üzerinde daha fazla düşürek sadece vakit kaybedersiniz. Gelecekte yapacaklarınıza odaklanın.
HOROZ
Yaptığınız son hatalar üzerinde daha fazla düşünmeye son vermenin zamanı geldi, artık gelecek hayallerinizi gerçekleştirecek adımlar atmalısınız.
KÖPEK
Akranlarınızın sizden daha iyi iş çıkardığını gördüğünüzde, biraz kıskanmanız normaldir. Ancak onları tebrik etmeyecek kadar da kötü biri olamazsınız.
DOMUZ
Bazı şeyler açığa çıktıkça, huzursuzluğunuz artmaya başlıyor. Bu yüzden enerjinizi toplayıp olayların üstüne gitme cüretini göstermelisiniz.