21 Ekim Pazartesi- Günlük Çin Burçları

21 Ekim Pazartesi- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

İnsanların size zor zaman yaşattığını düşünüyor musunuz? İnsanların sizi kışkırtmak gibi bir amaçlarının olmaması, kötü davrandıkları gerçeğini değiştirmiyor. Nedenini öğrenmeye çalışın.

BOĞA

Zorlukları önceden tahmin edip ona göre davranmak, zor durumda kalmaktan kaçınabilmek anlamına gelir. Önünüze çıkan engelleri dikkate alıp yavaşlamak, bazen sizi zamana karşı yetiştirmeniz gereken konularda zor duruma düşürebilir ancak, onları dikkate almamak da yakın gelecekte daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

KAPLAN

Şans, bir sonraki köşede sizi bekliyor. Onu ararken zorlanacağınızı düşünmeyin çünkü tam da ümidinizi kestiğiniz anda ortaya çıkabilir. Belki de size sandığınızdan daha yakındır. Bir süre durun ve sahip olduğunuz nimetleri düşünün.

TAVŞAN

İnsanlar size, doğru bilgi mi veriyor? Kimse kasten yanlış bilgilendirme yapmaz ancak kesin verileri öğrendiğinizde az da olsa şaşırabilirsiniz. Söz konusu olan önemli bilgilerse, mutlaka birkaç yerden teyit edin.

EJDERHA

Hırs, hedeflediğiniz her şeyi başarabileceğiniz anlamına gelmez. Bütün adımlarınızı dikkatli bir şekilde atmalısınız.

YILAN

Sorunları, sürekli kendi kendinize gözden geçirmek yerine, paylaşın. Konu hakkında insanlarla fikir alışverişi yapmak, size daha net bir bakış açısı kazandıracaktır.

AT

Bugün bazı şeyleri kafanıza göre yapamayacağınızı kabulleneceksiniz. Başkalarının peşinden gitmek yerine, kendi yolunuzu çizmenin daha cazip olduğu inkar edilemez.

KEÇİ

Birileri, yerli yersiz sorular sorarak sizi zor duruma sokuyor. Size, "sorguya çekiliyormuşsunuz" hissi verdiklerinin farkında değiller. Onları uyarmalısınız.

MAYMUN

Sizden tavsiye isteyenler, içten içe sorunlardan birini üstlenebileceğinizi ümit ediyor. Gerçekten bazı tavsiyelerde bulunsanız da, problemlerle ilgili sorumluluğun kendilerinde olduğunu hissettirmelisiniz.

HOROZ

Bazen yaptığınız işi kendinizi yormadan basitçe devam ettirmeniz gerekir. Bir noktaya vardığınızı fark ettiğinizde, enerjinizi toplamak için ara vermeniz gerekir.

KÖPEK

Bugün açıkça konuşmak ya da önemli bir meseleyi başka bir güne bırakmak konusunda kararsızsınız. Diğer işleri sonraya bırakıp bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Böylece kafanız biraz rahatlayacaktır.

DOMUZ

Herkesi memnun etmeye çalışmanıza gerek yok. Aslında ne yaparsanız yapın etrafınızdaki insanları daha mutlu hissettiremeyeceğinizi de biliyorsunuz.