21 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

21 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Fare burcu kişiliğiniz, bugün bir iç çatışma yaşıyor. Bu yüzden çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Daha ne kadar sabredebileceğinizi merak ediyorsunuz.

BOĞA

Etrafınızdaki insanlar telaşla ordan oraya koşuşturuyor. Ancak bazı işler için hareket etmeye gerek olmadığını biliyorsunuz.

KAPLAN

Bugün herkesi kontrol etmeye çalışacaksınız. Beklentileri karşılamayacağınızı düşünüyorsanız, açık sözlü olmalısınız. 

TAVŞAN

Doğru bir karar vermek istiyorsunuz. Ancak, bazen gerçekler yeterli değildir. Böyle bir durumda çevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

EJDERHA

Aklınızdan geçeni hemen söylemek her zaman iyi bir fikir olmayabilir. Ancak kaçamak cevaplar vererek gerçeği saklamak da doğru değildir.

YILAN

Bugün başkalarının problemlerine epey vakit harcayacaksınız. Büyük sorunlardan kaçmanın yolu, önce küçüklerin üstesinden gelmektir.

AT

Büyük bir kutlama yapacakmış gibi abartılı bir neşeyle ortalarda dolanan insanlara hemen inanmayın. Belki de sadece çok mutlu olduklarını kanıtlamaya çalışan mutsuz ve içten pazarlıklı insanlardır.

KEÇİ

Karşılıklı anlaşmak zaman alabilir. Yeni tanıştığınız insanlarla bunu gerçekten başaramadığınızı hissediyorsanız, sabırlı olmanız gerekebilir.

MAYMUN

İnsanların emir vermesi karşısında sessiz kalmak Maymun burcu kişiliğinize uymaz. Sizi yönlendirme çabalarına son vermek için anlayacakları dilden konuşmanız gerekebilir.

HOROZ

Sadece resmi kararlar almanız gerektiği düşüncesine odaklanıyorsunuz. İşin ciddiyetinden uzaklaşıp biraz eğlenmeye çalışın.

KÖPEK

Görmezden geldiğiniz bir problem, artık baskı yaratmaya başladı. Müdahale etmeksizin sorun ortadan kalkmazsa, birkaç adımla problemin üstüne gitmelisiniz.

DOMUZ

Söyleyecek çok sözünüz var, ancak hepsini tek seferde dillendirmenin gereği yok. Özellikle sinirli olduğunuz zamanlarda susmalısınız.