21 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

21 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmalara karşı dikkatli olun. Unutmayın ki, bakış açıları, gerçekleri değiştirmez.

BOĞA

Bugün, karmaşa içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Her şeyi bir düzene sokmak isteseniz de bunu başarmakta zorlanacaksınız.

KAPLAN

Bazı insanlar aklındakileri söylemekten çekinirken, bazıları ise her şeyi direkt söyler. Doğru olan yöntem, içinde bulunduğunuz duruma göre değişir.

TAVŞAN

Bazen uzlaşmanın mümkün olmadığı durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak pes etmeyecek, sonuna kadar anlaşma yolunda ısrar edeceksiniz.

EJDERHA

Size yardım etmekten kaçan insanlar, kendilerine uygun bir bahane bulacak kadar akıllılar. Bu yüzden diyecek bir şey bulamayacaksınız. Kendinize farklı çözümler bulmaya çalışın, sonuçta kimse size yardım etmek zorunda değil.

YILAN

Bazı zorlukların üstesinden tek başınıza gelmek zorundasınız, çünkü birine nasıl güvenileceğini bilmiyorsunuz. Sadece, bunun çok uzun bir zaman alacağını kabul ediyorsunuz.

AT

İlgi alanlarınız mı azaldı, yoksa yaşlandınız mı? Önceden keyif alıp şimdi hoşunuza gitmeyen aktiviteler var. Daha çok dinlenmek istiyorsunuz. Beğenileriniz değişebilir, buna göre yeni hobiler edinmelisiniz.

KEÇİ

Haklı olduğunuz bir konuda ısrar etmek yerine, haklılığınızı görmelerini sağlayacak başka yollara başvurmak daha akıllıca olacaktır.

MAYMUN

Hayatında değişiklik yapmak istemeyen insanları suçlayamazsınız. Özellikle sizi ilgilendirmeyen işlere hiç karışamazsınız. Her yetişkin, kendi hayatı hakkında dilediği gibi karar alabilir.

HOROZ

Fikrinizi değiştirmeniz için sizi ikna etmeye çalışanlar var. Ancak içinde bulunduğunuz pozisyonu göz ardı ediyorlar. Bu yüzden boşa uğraştıklarını anlatmalısınız.

KÖPEK

Bir üst kademeye geçerken, problemlerin üstesinden gelmek kolaydır. Ancak bulunduğunuz yerden daha aşağı düşüyorsanız, dünya başınıza yıkılır. Ama her durumda ayakta kalmanın yolunu bulup, ileri bakmak gerekir…

DOMUZ

Dürüst ve açık sözlü tavrınız sayesinde, herkes tavsiye almak için size geliyor. Bazen, istediklerini veremeseniz bile dinlenmiş olmaktan dolayı rahatlamış oluyorlar.