20 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

20 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları
Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Aşırı dost görünüp günah çıkarmaya çalışan kişiler, söz verdikleri şeyi yapmadıkları için bu şekilde davranıyor. Nasıl tepki vereceğinizi siz bileceksiniz.
BOĞA
İnsanların yaptığı işleri, takip etmeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Etrafınızı kontrol etmeye çalışırken aşırıya kaçmanıza gerek yok.
KAPLAN
Bugün kaoslar içinden yürümeye çalıştığınızı hissederseniz, endişelenmeyin. Çünkü Kaplan burcu kişiliğiniz, önüne çıkan her şeyin üstesinden gelmek konusunda fazlasıyla donanımlı.
TAVŞAN
Bazen, her zamankinden daha kontrollü olmanız gereken durumlar vardır. Nazik Tavşan burcu kişiliğiniz, böyle zamanlarda kendini rahatsız hisseder.
EJDERHA
Bazı konularda anlaşma sağlamadan önce bütün gerçekleri öğrenmelisiniz. Ejderha burcunuzun bir yanı heves ve coşkuyla dolu, ancak bu hisleri bastırmanız gerekecek.
YILAN
Bazen etrafınızdakilerin söylediği her şey, göründüğü gibidir. Kelimeler her zaman daha derin bir anlam ya da ima içermez.
AT
Bir tecrübe edinmek adına, konunun bütününü anlamanız gerekir. Bunun için öğrendiklerinizi not almalısınız.
KEÇİ
Daha önce çözmüş olduğunuz bir gizemi tekrar incelerseniz, farklı bir ışık göreceksiniz. Olanların bazen sizi etkilemesine bazen de teğet geçmesine izin vermelisiniz.
MAYMUN
Bazı kişilerin sizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Bu yüzden ihtiyacı olduğunda ilk kimin yardımına koşacağınıza iyi karar vermelisiniz.
HOROZ
Birine içinizi dökmek istediğinizde, önce birkaç soru sormalısınız. Ancak bunu abartırsanız, kendilerini sorguda ve kıskaçta gibi hissederler.
KÖPEK
Bir üst safhaya geçerken hayattaki iniş çıkışların üstesinden gelmek kolaydır. Ancak düşüyorsanız, bu hiç de kolay değildir.
DOMUZ
Dürüst ve açık yaklaşımınız nedeniyle, herkes tavsiye almak için size geliyor. Bazen, aradıkları spesifik tavsiyeyi vermek için uygun bir pozisyon olmuyor.