20 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

20 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Mantığıyla hareket eden biri olduğunuzu savunuyorsunuz. Ancak mantıklı düşünen başka insanlarla pek de uyuşmuyorsunuz. Belki de farklı yaklaşımları anlamaya çalışmanız gerekiyordur.
BOĞA
Adım atmanızı zorlaştıran ağır bir yükünüz var. Bugün çevrenizdekilerden yardım istemeniz gerekiyor. Destek vermek isteyenler var.
KAPLAN
Şans, bir sonraki köşede sizi bekliyor. Onu ararken zorlanacağınızı düşünmeyin, çünkü ümidinizi kestiğiniz anda ortaya çıkabilir. Belki de size sandığınızdan daha yakındır. Bir süre durun ve sahip olduklarınız için şükredin.
TAVŞAN
Bugün hassas bir mevzuyu konuşmakta kararsızsınız. Arkadaşlarınız bu ikilemden kurtulmak için kendinize biraz zaman vermenizi tavsiye ediyor. Ama içinizdeki ses, sorunun hemen üstesinden gelmenin sizin için daha faydalı olacağını söylüyor.
EJDERHA
Tuhaf davranışlara karşı dikkatli olun. Çevrenizdeki insanların, normal olmayan şeyler yaparak niçin rutin hayatlarını değiştirdiklerini merak ediyorsanız, birkaç soru sorun.
YILAN
Duruma bakış açınızın olumsuz olduğunun farkında mısınız? Geçmişte yaşananlar, olaylara bakışınızı etkiliyor. Kötü anıları unutun, böylece sorunlara daha ılımlı yaklaşabilirsiniz.
AT
Yakın bir arkadaşınızın uzun zaman önceki görüşünü memnuniyetle desteklemiş olsanız da, bugün o fikri sorguluyorsunuz. Çünkü devir değişti ve dahil olmak istediğiniz işleri farklı bir gözle incelemeye başladınız.
KEÇİ
İnsanlar göründüğü gibi değil. Dolayısıyla söylemek istediklerinizi kendinize saklıyorsunuz. Çünkü göründüğü gibi olmayan insanların zaten laftan anlamayacağını biliyorsunuz.
MAYMUN
Bazı insanların aşırı hassas olduğunu düşünseniz de, dostça davranabilirsiniz. Fazla alıngan kişilerle iletişim kurmak zorlu bir süreç olabilir. Siz samimi duygularınıza kulak vererek nezaket içinde davranırsanız sizi anlayacaklardır.
HOROZ
Sizi çileden çıkaran bir durumla karşılaştığınızda soğuk kanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenmek size bir şey kazandırmaz. Sakin kalıp, olanlarla baş etmenin en iyi yolunu bulabilirsiniz.
KÖPEK
Bugünün enerjisi sizde, gereksiz bir meydan okuma isteğine neden olabilir. Ancak geçmişi tartışmanız gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
DOMUZ
Yakın bir arkadaşınızın fikrini değiştirmeye çalışıyorsanız, bu konuda zorlanacağınızı bilmelisiniz. Çünkü size, oldukça geçerli birçok neden gösterebilir.