20 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları

20 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Bugün, şanslı bir başlangıç fırsatını teğet geçiyorsunuz. İnsanlara yardım için iyi bir şey yapabilirseniz, güzel bir servet elde etmiş olursunuz.
BOĞA
İlk olarak karşınızdakinin konuşmasına izin verin. Konuşmadan önce dinlemenin belli avantajları olabilir. En azında insanların olaya nasıl baktıklarını anlayabilirsiniz.
KAPLAN
Çoğu zaman doğru yolda olduğunuzu kanıtlamak hoşunuza gider. Bugün bazı konularda haklı olduğunuz onaylanacak, ancak istediğiniz bu değil.
TAVŞAN
İstemediğiniz halde tavsiye veren kişiler var. Böyle olunca inadına söylenenlerin tersini yapasınız geliyor.
EJDERHA
Bazı konularda anlaşma sağlamadan önce bütün gerçekleri öğrenmelisiniz. Ejderha burcunuzun bir yanı heves ve coşkuyla dolu, ancak bu hisleri bastırmanız gerekecek.
YILAN
Bazen etrafınızdakilerin söylediği her şey, göründüğü gibidir. Kelimeler her zaman daha derin bir anlam ya da ima içermez.
AT
Bugün karşınıza çıkan insanlara güvenmekten korkmayın. Zamanla kime daha çok güveneceğinizi göreceksiniz.
KEÇİ
Verdiğiniz kararın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Böylece üstlendiğiniz sorumluluğun da farkındasınız.
MAYMUN
Önceden dostunuz olduğunu sandığınız insanların, çok da iyi bir destek kaynağı olmadıklarını düşünüyorsunuz. Aksine tanımadığınız kişiler, günü kurtarmanızı sağlayacak.
HOROZ
Bazı konularda yetenekli olabilirsiniz. Bu yüzden size sıradan gelenler, başkaları için büyük anlamlar taşıyabilir.
KÖPEK
Size yardım eli uzatanlar var, ancak şu an dikkat etmeniz ve temkinli olmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Çünkü yönetimi ele almaya çalıştıklarını düşünüyorsunuz.
DOMUZ
Bazen olayların kendi yolunu bulmasına izin vermeniz gerekir. Bazı şeylerin hemen gerçekleşmesini ne kadar çok istediğiniz önemli değil. Gelişmeyi görebilmek için zaman geçmeli…