20 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

20 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bir karışıklık mevcut. Netleştirmeniz gereken konular var. Bu arada toparlamaya çalıştığınız durumu sürekli yeniden karıştırmaya çalışanlar dikkat edin.

BOĞA

Emin olmadığınız konularda başkalarına danışmaktan çekinmeyin. Sadece nadir insanlar hislerini kelimelere dökebilir. Bu kişilerin ne kadar açık ve net olduğunu göreceksiniz.

KAPLAN

Doldurulması gereken boşluklar bıraktığınızda, insanların yaratıcılığı karşısında memnun edici bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

TAVŞAN

Şartlar değişebilir ve düzenlemeler zaman ister. Bu durum sizi sabırsızlandırsa da, önce neyi değiştirmeniz gerektiğini düşünün.

EJDERHA

Bugün karşınıza çıkan bir durumu yargılamakta aceleci davranmayın. Herşey göründüğü gibi olmayabilir. Önce olayı anlamaya çalışın.

YILAN

Bazı gerçekleri kendinize saklayarak gereksiz bir tartışmadan kaçabilirsiniz. Ancak bildiklerinizin bazılarını da anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Yakın bir arkadaşınızın üstüne düşeni yerine getirmesi için tam olarak ne yapması gerektiğini açıklamalısınız.

KEÇİ

Ruh hali değişken insanlara bel bağlayıp güvendiğinizde, sizi kıracak ya da üzecek şeyler yapabilirler. Bu durumun, başkalarına olan güveninizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

MAYMUN

Kimseye karşı kendinizi savunmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Hatanın nerede olduğunu sakince açıklayabilirsiniz.

HOROZ

Son günlerde etrafınızdaki insanların negatifliğini hafifletebilen nadir kişilerden birisiniz. Ancak bugün bazı kişilerin davranışları sizi çileden çıkarabilir.

KÖPEK

Son günlerde başınızdan geçen olaylar, garip durumların üstesinden gelebilme kabiliyetinizi arttırarak, özgüven kazanmanızı sağlar. 

DOMUZ

Hiçbir zaman tam olarak hazır olmayacaksınız. Yine de, ihtiyacınız olan şeyleri düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz.