20 Eylül Cuma- Günlük Çin Burçları

20 Eylül Cuma- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Söz verdiğiniz işleri tamamladınız. Şu an bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Keyfini çıkarın ve bugün başka bir işle uğraşmaya kalkmayın.

BOĞA

Bazı kişiler her şeyi hemen halletmek ister. Fakat siz, böyle biri değilsiniz. Aceleci davranışlardan hoşlanmadığınızı, çevrenize hatırlatmalısınız.

KAPLAN

Elinize geçen yeni bilgiler doğrultusunda, son günlerde verdiğiniz bir kararın değiştirilmesi gerektiğini anlamaya başlıyorsunuz. Ancak o an için en doğru kararı vermiş olduğunuza inanın.

TAVŞAN

Bugün, sizin için en iyi seçeneğin ne olduğunu anlayamazsınız. Çünkü karşı karşıya kaldığınız çeşitli seçenekler, aklınızı karıştırabilir. Kendinizi baskı altında hissetmeden, sakin düşünün.

EJDERHA

Yakın bir arkadaşınızla aklınızdaki parlak fikirleri konuşmak istiyorsunuz. Ancak isteksizliği sizi olumsuz etkiliyor. İnsanların hayatta farklı rolleri vardır ve bazı konuları konuşarak istişare yapmak istemenizi kolayca anlamayabilirler.

YILAN

Tartışmalardan kaçmak için harcadığınız çaba, zorlu problemlerin üstesinden gelmeye çalışırken harcadığınız çabadan daha çoktur.

AT

Sabırlı mısınız? At burcu kişiliğiniz bir iş yaparken aceleci davranır. Bu davranış size iyi yönde hizmet etse de, sabırla bekleyip görmeniz gereken zamanlar da vardır.

KEÇİ

Karar verirken sadece kendi isteklerinizi baz alıyorsunuz. Dolayısıyla etrafınızdaki insanların sizi etkilemesine müsaade etmezsiniz. Ama bazen fikir alışverişi yapmanın çok olumlu yanları vardır.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz, hoşuna gideni yaparken hep aceleci davranır. Bugün size sorular sormak ve sizinle sohbet etmek isteyen insanlar var. Belki yardımları dokunur.

HOROZ

Bazı alışkanlıkları bırakmak zordur. Sahip olduğunuz alışkanlıkların nedenini anlamadan başa çıkmaya çalışmayın. Geç de olsa keşfettiğiniz iyi ve kötü alışkanlıkları düşünün. Neyi niçin yaptığınızın farkında olmak, sevmediğiniz alışkanlıkları değiştirebilmenize yardım edecektir.

KÖPEK

Biraz meraklı olmanız anlaşılabilir. Ancak aşırı merak, haddinizi aşmak demektir ve karşınızdaki insanı rahatsız eder. Böyle olunca da etrafınızdakileri birer birer kaybedersiniz.

DOMUZ

Bugün streslisiniz. Ancak sizi kendinize getirecek bir bardak kahve molası işe yarayacaktır. Sessiz bir köşe bulup yarım saat dinlenmelisiniz.