20 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

20 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

İş arkadaşlarınızın fikirlerine katılmanızla ilgili beklentiler olduğunun farkındasınız. Bu durumdan rahatsızsanız, size mantıklı gelmeyen noktalara dikkat çekmeniz gerekir. Bunu yaparken elbette kibar olmalısınız.

BOĞA

Etrafınızda oldukça aceleci insanlar var. Ancak onlara, hızlı olmanın, dikkatli bir şekilde hareket etmekle aynı etkiye sahip olmadığını hatırlatın.   

KAPLAN

Gerçekten ne istiyorsunuz? Aklınızda bazı şeyler var. Ancak bugün, yapmak istemediğiniz şeyler sürekli ayağınıza dolanacak. Bazılarını istemeseniz de halletmek zorunda kalabilirsiniz, size en uygun olanından başlayın.

TAVŞAN

Başarılarınızı başkalarının da öğrenmesi gerektiğini düşünerek dillendiriyorsunuz. Ancak bu durumla ukalalık arasında çok ince bir çizgi vardır. Ukalalık yaparsanız, kendini beğenmiş görünürsünüz ve insanları kaybedebilirsiniz.

EJDERHA

Hayat çok çabuk değiştiği için planlı olmak akıllıcadır. Karşınıza çıkan zorluklara plansız yakalanmaktansa, varolan planlarda değişiklik yaparak, yeni koşullara adapte olmak daha kolaydır.

YILAN

Yılan burcu kişiliğinizi birkaç zorluk bekliyor. Sabırlı olun ve anın tadını çıkarmaya çalışın. Vakti geldiğinde sorunlarla baş etmenin yolunu bulacaksınız.

AT

Doğruluğu konusunda net olmadığınız kararlar vermekte acele etmekten kaçının. At burcu kişiliğiniz sorunların çabucak üstesinden gelmek ister. Çünkü düşünmek zaman alır ve sizin sabrınız gerçekten çok az ama zarar görmemek için bu konuda kendinizi eğitmelisiniz.

KEÇİ

Yaptığınız planlara son şeklini vermeye hazır değilseniz, arkadaşınızın bir şeyler yapmak için sizi ikna etmesine izin verin. Onlara bazı şeylerden vazgeçmek istediğinizi söyleyin. Doğru kişilere başvurduğunuz sürece, yardım istemenin kötü bir yanı yoktur.

MAYMUN

Yapmaya niyetlendiğiniz birçok şey var, ancak hala bu yönde bir adım atmış sayılmazsınız. Yeniden zaman planlaması ve yapılacaklar listesinin düzenlenmesi gerekiyor. Harekete geçmelisiniz.

HOROZ

Bir yandan iç güdülerinize güvenirken, diğer taraftan da insanların söylediği şeyleri dikkate alın. Bazı durumlarda, düşüncelerinizi eleştirerek, hata yapmadan önce sizi uyararak, gözünüzü açabilirler. Ancak, aklınızdan geçenleri paylaşmazsanız, böyle bir yardım alamazsınız.

KÖPEK

Aniden planlarınızı değiştirmek zorunda kaldığınızda, durumu kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Ancak değişen şartlara adapte olarak yeni bir hareket planını uygulamaya geçerek, gelecek komplikasyonları önlemiş olursunuz.

DOMUZ

İyi bir karar vermek için biraz daha sabırlı olmanız gereken zamanlar vardır. Bugün, bir an önce sonuca varmaya meyilli olabilirsiniz. Bu, normalde akıllıca bir hareket olsa bile, durumu değerlendirmek için biraz daha düşünüp, herşeyi akıllıca değerlendirmeye ihtiyacınız var.