20 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

20 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Bugün çok çabuk öfkelenebilirsiniz. Daha ne kadar sabredebileceğinizi merak ediyorsunuz. Sizi bu kadar sinirlendiren ortam ve kişilerden uzaklaşmalısınız.

BOĞA

Psikolojik ve duygusal sorunları olan kişilerle uğraşmak istemiyorsunuz. En iyisinin, onları yalnız bırakmak olduğunu düşünüyorsunuz.

KAPLAN

Hayatınızda değişiklik yaşarken duygusal olmanız çok normal… Ancak yeni düzenlemeler yaparken mantıklı davranmanın işe yarayacağını biliyorsunuz.

TAVŞAN

Size doğrudan ya da dolaylı olarak yardım edenlere, minnettarlığınızı ifade etmek için birkaç kelime söylemelisiniz. Sıcakkanlı Tavşan burcu kişiliğiniz samimi övgülerin nasıl yapılacağını iyi bilir.

EJDERHA

Bugünkü yenilikler sizi epey heyecanlandıracak, ama acaba ilerleyen günlerde de aynı şeyleri hissedecek misiniz? Gerçekten ne yapmak istediğinizi dikkatlice düşünün. 

YILAN

İnsanlar sizden bir şey saklıyor. Ancak yine de bazı konuların perde arkasından emin olmadığınızda görüneni kabul etmek zorunda kalırsınız.

AT

Bugün herkesin size karşı olduğunu hissediyorsunuz. İnsanları ikna etmek için bir şey yapmanız gerekiyor. Bir yöntem bulsanız iyi olur.

KEÇİ

Kendinizi, başkasının problemini halletmek zorunda hissetmeyin. Sizinle sırlarını paylaşıyorlarsa, onların hislerini paylaşın, fakat gereksiz yere sorumluluğu üstünüze almayın.

MAYMUN

Her zaman hayata pozitif bakmanın bir yolu vardır. Bu konuda bir felsefeniz olsa da, etrafınızdaki hiç gülmeyen insanların karamsarlıklarının size de bulaşmasına izin vermeyin.

HOROZ

Bazen kolaylıkla üstesinden gelemediğiniz bir engel, size deneyim kazandıracaktır. Buna rağmen, şansın size döneceğine emin olabilirsiniz. Çünkü sizin gibi çalışan ve problemlerin üstesinden gelmek için her zaman yeni yollar arayan birisi, kendi şansını da yaratacaktır.

KÖPEK

Bugün, arkadaşınız yaptığı terbiyesizliğin yanına kâr kalmasına izin vermeyeceksiniz. Davranışlarının niçin hoş karşılanmadığı ve yaptıkları şeyi neden bir kez daha düşünmesi gerektiği konusunda onu uyaracaksınız.

DOMUZ

Bir problemi hala çözümleyemediğinizi hissediyorsanız, bu hafta sonu biraz dinlenmek için kendinize izin verebilirsiniz. Dinlenmiş bir zihinle daha verimli kararlar alabilirsiniz.