2 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

2 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bugün sözünüzü kesen insanları hoş karşılayın. Çünkü size yardım etmek için uğraşıyor olabilirler. Önce niyetlerini analiz edin, daha sonra tepkinizi koyun. Size yardım etmek isteyen insanların kalbini kırmak istemezsiniz.

BOĞA

Bugün, normalde olduğunuzdan daha temkinlisiniz. Yanlış ya da doğru olduğunu düşünmeksizin yenilikler yapmak istiyorsunuz. Risk almak konusunda kararsızsınız.

KAPLAN

Yaptığınız işi devam ettirmenin doğru olmadığını hissediyorsanız, durun. Düşünüp taşınmak için kendinize zaman verirseniz, yön değiştirip değiştirmemeniz gerektiğine dair bir hissiniz olacaktır. Düşündüğünüzden farklı bir şey yapıyorsanız, acele etmekten kaçının.

TAVŞAN

İnsanlarla uyum söz konusu olduğunda, Tavşan burcu kişiliğiniz oldukça esnektir. Ancak her zaman herkesi memnun edemeyebilirsiniz. Bugün kendinize 'evet' diyebilmek için, kimseye 'hayır' dememek zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. 

EJDERHA

İnsanları, sorularınızla zor duruma düşürerek meydan okuma niyetinde değilsiniz. Çünkü onlarla aynı mantık çizgisinde düşünmüyorsunuz. Sadece sorunları daha net anlamak istiyorsunuz.

YILAN

Yılan burcu kişiliğiniz, normalde aksiliklerin üstesinden gelmek konusunda oldukça ustadır. Bu aralar zorlandığınız durumlar epey karmaşık, yine de hepsiyle baş edebileceğinizi biliyorsunuz.

AT

İlk başta size akıllıca gelmeyen ancak önemini sonradan anladığınız tercihler yaptınız mı? Bazen olay sonuçlandıktan sonra, verilebilecek en iyi kararı verdiğinizi anlarsınız. Böylece ileride en iyi kararın verilmesi adına kendinize olan güveniniz artar.

KEÇİ

Yakın arkadaşınızın size yardım etmek istemesinden memnuniyet duyuyorsunuz. Bu çabalarını takdir etseniz de, sizi kendi bildikleri yoldan götürmeye çalıştıklarını hissediyorsunuz.

MAYMUN

Maddi durumunuzu yakından takip ediyor musunuz? Maymun burcu kişiliğiniz parasal konulardan iyi anlar. Yine de para harcamak söz konusu olduğunda mutlaka bir şeyler aklınızı çelebilir.

HOROZ

Bir kapı kapalıyken başka biri açılabilir. Bazı şeyler sona erdiğinde doğal olarak yeni başlangıçları takip edeceksiniz. Yolunuza devam etmeniz gerektiğini hissediyorsanız, eskileri bırakmalı ve yeniliklere hazır olmalısınız.

KÖPEK

Yaptıklarınızın, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiğinizde, bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz Ancak unutmayın ki siz suçluyu aramıyorsunuz.

DOMUZ

Yaptığınız bazı planlar sizi oldukça heyecanlandırıyor. İleriyi düşünmek ve vizyon sahibi olmak gerekse de, bazen fazla ileri gittiğinizi anlayabilmelisiniz. Vizyonunuzu gerçekleştirmek adına her gün yapabileceğiniz işlere konsantre olun.