2 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

2 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE 

Derdini sizinle paylaşan insanlar, soru sorsa da aslında herhangi bir cevap vermenizi beklemiyorlar. Sadece biraz anlayışa ve cesaretlendirmeye ihtiyaçları var.

BOĞA

Bazı kişiler sizin onlara gösterdiğiniz ciddiyeti size göstermiyorlar. Belki de biraz sorumsuz olmalarını hesaba katarak, onları aramayacağınızı düşünmüşlerdir.

KAPLAN

İçinde bulunduğunuz durumla ilgili bir cevap bulabilmek için her yeri arıyorsunuz. Ancak bulduğunuz cevap, ihtiyacınız olan değil.

TAVŞAN

Belli zorunluluklardan geçiyorsunuz. Üzerinize düşen sorumlulukların üstesinden gelmek oldukça zor. Ancak kaçmanın da sonu yok…

EJDERHA

Neredeyse hiçbir zaman verdiğiniz karardan vazgeçmiyorsunuz.  Ancak bu yöntemin yanlışlığını zaman içinde fark edeceksiniz.

YILAN

Tartışma çıkacağı belli olan ortamlardan kaçmakta oldukça ustasınız. Elbet bir gün yakalanacak ve münakaşanın tam göbeğinde kalacaksınız.

AT

Çevrenizdeki kişilerle ilgili güzel haberler duyduğunuzda, tebriklerinizi sunacak kadar centilmensiniz. Kıskançlık hissinden uzak olmak herkese iyi gelir.

KEÇİ

Bugün bazı işleri mümkün olduğu kadar çabuk bitirmek istiyorsunuz. Ancak dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayın. Aksi takdirde bütün işler ayağınıza dolanır.

MAYMUN

Bugün dikkatinizin dağınık olduğunu düşünüyorsanız, kendinize önceliklerinizi hatırlatın. Esnek olmanız ve son dakikada çıkan işlerin üstesinden gelmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

HOROZ

Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanız gerekmiyor. Horoz burcu kişiliğinizin rekabeti seven bir yanı var. Bu yüzden yaşıtlarınızla karşılaştırılmaktan hoşlanıyorsunuz.

KÖPEK

Bugün zorlu işlerin üstesinden gelmek için kullandığınız başarılı taktikler bile işe yaramayacak. Farklı yöntemler denemelisiniz.

DOMUZ

İnsanlardan rica ettiğiniz işin yapılmasıyla ilgili endişeleriniz var. Ancak her şeye yetişemezsiniz, birilerine güvenmek zorundasınız.