2 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

2 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Bugün sürekli konuşanlardan biri olmak zorunda değilsiniz. İyi bir dinleyici olmak, hiç de küçümsenmeyecek kadar kıymetli bir sosyal beceridir.
BOĞA
Amaçları size yardım etmek olsa da, mutfakta birden fazla şef varsa her şey birbirine girebilir. İçlerinden, size en çok yardımı dokunacak olan kişiyi seçmelisiniz.
KAPLAN
İnsanlar, canlarını sıkan konular hakkında konuşmak ister ancak sohbete başlamak zor olur. Karşı karşıya kaldığınız zorluklardan ya da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz problemlerden bahsederek size açılmalarını sağlayabilirsiniz.
TAVŞAN
Cevaplanması zor olan bir soruyla boğuşuyor gibisiniz. Bugün bir cevap bulmak için ihtiyacınız olanı öğrenebilirsiniz. Bazen istediğiniz bilgiyi elde edebilmek için sadece sormaya devam etmeniz ve sabırlı olmanız gerekir.
EJDERHA
Kendinize gülebilmek, kontrolünüzden çıkan bir olaydan keyif almanızı sağlıyor. İçinde bulunduğunuz durumu değiştiremeyeceğinizi anladığınızda, enerjinizi başka tarafa yönlendirebiliyorsunuz.
YILAN
Arkadaşınız fikren size katılmıyor. Öyleyse tartışmaya devam etmenin hiç bir anlamı yok. Sadece ona yardım etmek için orda olduğunuzu bilmesini sağlayın.
AT
Yapmak istedikleriniz için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Kayıp bir kısım varsa, işe başlamadan önce elinizdeki bütün kaynakları bir araya toplamak iyi bir fikir gibi görünüyor.
KEÇİ
Kendinizi her zamankinden daha hassas hissediyorsanız, eleştiri kaldıramıyorsunuz demektir. Yorumlara açık olun.
MAYMUN
Sürekli konuşan, her şeyi bildiğini zanneden, ancak faaliyete geçmekten korkan insanlar vardır. Bu tip kişilerden uzak durmalısınız.
HOROZ
İnsanların gereksiz yere tartışmalarını izlemek sinir bozucu olabilir. Bu kadar küçük ve anlamsız şeyler yüzünden tartışmanın ne kadar boş olduğunu belirtebilirsiniz.
KÖPEK
İnsanlar kavga çıkarabilir. Ancak sizi sinirlerinize hakim olmanızı sağlayacak olan şeylerden biri de hır çıkaran insanlarla tartışmaya girmemektir. Söylenenleri kişisel algılamadığınız sürece bir sorun olmayacaktır.
DOMUZ
İnsanlara verdiğiniz tavsiyelerde bir noksanlık olmadığını biliyorsunuz. Yine de insanlar bu tavsiyelerden, almak istediklerini alır. Uygulamaları için onlara baskı yapmayın.