2 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

2 Kasım Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Siz, su üstünde kalıp nefes alabilmek için elinizden geleni yaparken kimse bir çaba harcamıyor. Eğer bu bir takım işiyse tek başınıza çabalamanızın bir anlamı yok.

BOĞA

Bazen, size meydan okuyan insanlara mizahi bir şekilde yaklaşmanız gerekir. Özellikle söz konusu problem ufacıksa… Haklı bile olabileceklerini söyleyebilirsiniz.

KAPLAN              

Bazen, değişiklik istemenizdeki sebepleri biraz daha iyi düşünmeniz gerekir. Belki de sadece değişiklik fikri sizi cezbediyordur. Bugün yapmanız gereken, dönüşümün getireceği ve götüreceği şeyleri fark etmektir. 

TAVŞAN

Kesinlikle insanlara yardım etmek istiyorsunuz, ancak onların yardım isteyip istemediğinden endişelisiniz. Teklifinize henüz ilgi gösterilmediyse, biraz bekleyip tekrar sorun.

EJDERHA

Etrafınızdaki insanların aradığınız cevabı veremediğini düşünüyorsunuz. Belki de beklediğiniz cevabın kendilerinde olmadığını hissediyorlardır. Böyle durumlarda farklı bir yöntem denemeniz gerekebilir.

YILAN

Bazı şeyleri yapmanın akıllıca bir yolunu bulduğunuzu düşündüğünüzde çok geç olabilir. Çünkü sizden önce birileri daha akıllıca bir yöntem bulmuş olabilir. Konu üzerinde nasıl çalıştıklarını sorsanız da başarının sırrını ancak özünüzde bulabilirsiniz.

AT

İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilmeye ve yaygara kopartmaya niyetli kişiler var. Şikayet ettiğinizde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ancak böyle yaptığınızda etrafınızdakileri de galeyana getirmiş olursunuz.

KEÇİ

Size yardım etmekten çok, ayak bağı olan insanları kırmaktan endişe ediyorsunuz. Ancak kimsenin karışmasını istemediğiniz ve yalnız yönetmekte daha iyi olduğunuz konular var. Endişelerinizden sıyrılıp harekete geçin.

MAYMUN

Bugün haklı olduğunuzu iddia edecek ve düşüncenizden vazgeçmeyeceksiniz. İnsanların sizi ikna etme çabaları boşuna. Bu kararlılığınız çevrenizdekilerle kavga etmenize neden olabilir.

HOROZ

Bugün sizi rahatsız eden bir problem hakkında konuşmak bile istemeyen arkadaşlarınız, sizi hemen reddedecek. Fikirlerini değiştirip problemi tartışmayı kabul etmeleri için ne kadar ısrar etseniz nafile.

KÖPEK

Bütün planlarınızı ve bu planların içermesi gereken yenilikleri gözden geçirmenin tam zamanı. Çünkü bu ay gerçekleşecek olan etkinlikler programınızı zaten bozacak. Buna hazırlıklı olmalısınız.

DOMUZ

Bazı konuları dikkatlice düşünmek için kendinize biraz zaman vermek, harika bir fikir. Etrafınızdaki insanlar zaten kararlarını vermiş gibi görünüyor. Ancak siz, daha detaylı inceleme yapmayı seviyorsunuz.