2 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

2 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Etrafınızdaki insanları etkileyen şeyler yaparken onların fikrini almadığınızda huysuzlaşmaları çok doğal.

BOĞA

Olumsuz düşünce ve hisleri bir kenara bırakmanın tam zamanı. Bugün keyifli olmak için birçok neden var.

KAPLAN

Sevgilinize söz vermek söz konusu olduğunda, tutabileceğiniz sözler vermeniz gerekir. Şartlar değişse de sözünüze sadık kalmanın yolunu bulmalısınız.

TAVŞAN

Bugün ihtiyacı olan herkese yardım etmek istiyorsunuz. Tecrübelerinize dayanarak önerilerde bulunsanız da bunun herkese faydası olmayabilir, çünkü sizin çözebileceğinizden daha derin bir kriz içindeler.

EJDERHA

Bazen yapabileceğiniz en iyi şey, sadece dinlemektir. Acil bir çözüm bulmak zorunda olduğunuzu hissetmeden, yalnızca dinlemek… Bugün, insanlar sizinle konuşmaya geldiğinde bunu deneyebilirsiniz.

YILAN

Duygularınızın gittikçe yükseldiğini hissediyorsanız, sakin olmaya çalışmalısınız. İnsanlar, bir konuda sizi huzursuz edecek şeyler söylerse, aynı şekilde cevap vermenize gerek yok, bu sadece size daha da sinirlendirir.

MAYMUN

Açık olup insanlara ne düşündüklerini sorun ve cevaplarını dikkatlice dinleyin. Herkes sizin gibi düşünmeyebilir. Durumu nasıl değerlendirdiklerine dair varsayımlarınızın üzerini çizerek, onlara kulak vermelisiniz.

HOROZ

Yakın arkadaşlarınız belli değişimlerden bahsediyor. Bu değişimlerle birlikte kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi biliyorsunuz. Ancak kaçınılmaz olduğunu da anlıyorsunuz.

MAYMUN

Çevrenizdeki insanları cesaretlendirenlerden birisiniz. Ancak niçin bu konuda dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarıldığınızı merak ediyorsunuz. Bunu anlamak için bakış açılarını tarafsız bir şekilde dinlemelisiniz.

HOROZ

Önce insanların konuşmasına müsaade ederek dinlemek, çok kurnazca bir harekettir. İnsanların söyleyeceklerini dinlediğinizde durumla ilgili hislerini öğrenebilirsiniz. Tarafınızı belirlemenize yardım edecektir.

KÖPEK

Arkadaşınızın bugün bir konuda epey hassas olduğunun farkındasınız. Durumun bir krize dönüşmemesi için bu konu hakkında, o size anlatmadığı sürece konuşmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Zamanı gelince nasılsa o size gelecektir.

DOMUZ

Bazı kararlar kolay anlaşılır, bazılarıysa daha fazla dikkat gerektirir. Aynı şeyi birçok kez tekrarladıktan sonra bile son kararı vermeye hazır olmayabilirsiniz. Biraz daha dikkatli düşünmek için kendinize zaman verin.