2 Ekim Çarşamba - Günlük Burç Yorumları

2 Ekim Çarşamba - Günlük Burç Yorumları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Aslında problem olmayan konuları daha geniş boyutlarla ele almak için yeninden gündeme getiriyorsunuz. Ancak kafanızın karışacak.

BOĞA

Bazen, size meydan okuyan insanlara mizahi bir şekilde yaklaşmanız gerekir. Özellikle de söz konusu olan problem ufacıksa. Haklı bile olabileceklerini söyleyebilirsiniz, gerilmeye ne gerek var...

KAPLAN

Normalde aklınızdan geçenleri söylemekte tereddüt etmezsiniz. Ancak bugün bir şey söylemeden önce iki kez düşünmeniz daha akıllıca olur. Konuşurken temkinli olmanız gerekmiyor. Sadece istediğiniz mesajı iletirken doğru kelimeleri seçmelisiniz.

TAVŞAN

Biraz düşünceli olup acelecilikten kaçınabilirsiniz. Sizi baskılayan insanlar olabilir. Ancak birkaç soru sorarak onları ekarte edebileceğinizi biliyorsunuz. Doğru olduğunu düşündüğünüz şeyleri kontrol etmek vakit alacak, sabredin.

EJDERHA

Bazen kendinize aşırı güveniyorsunuz. Fakat bazen biraz daha tedbirli hareket etmeniz gerekiyor. Başkalarının sizi durdurduğunu düşünüyorsanız, rehberliklerine ihtiyacınız olmadığını açıkça ifade etmelisiniz.

YILAN

Olanları anladığınızı düşünseniz de, ne yapmak istediğinizi hala bilmiyorsunuz. Size doğru gelmeyen kararları kabullenmek adına kendinize baskı yapmayın.

AT

Düşüncelerinizi sözlü olmasa da bir şekilde eleştiren insanlar var. Size zor zaman geçirteceklerini düşünmek yerine, olaya başka bir pencereden bakmanızı da sağlayacaklarını düşünün.

KEÇİ

Çevrenizdeki insanlar, şansını zorluyor. Sizi kasıtlı olarak kızdırıyor olmasalar da aranıza bir sınır çizmeniz gerekecek…

MAYMUN

İnsanları zorladığınız konularda konuşmak istemediklerinin ve size bazı şeyleri anlatmadıklarının farkındasınız. Bunun için hazır olduklarında anlatacaklardır. Baskı uygulamanız onların sizden uzaklaşmasına yol açar.

HOROZ

Zamanı ve kaynakları nasıl tekrar organize edip yeniden düşünmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Ancak planları detaylandırmanın işe yaramaması bazen sinir bozucu olabilir.

KÖPEK

Etrafınızda, doğruluğundan emin olmadıkları söylentileri sizinle paylaşan belirli kişiler var. Dedikodu yapan biri değilsiniz. Doğal olarak bu saçmalıklara katlanmayacaksınız. Dinlemek istemediğinizi açıkça ifade edin.

DOMUZ

Çatışmalar, bir ilişkinin bozulduğunun mutlak işaretidir. Anlaşmazlıkları çözümleme şekliniz, diğer insanlarla iletişim kurmak adına en iyi göstergedir. Bugünkü çekişmede zorlansanız da endişelenmeyin, bu testi geçebilirsiniz.