2 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

2 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Bazen herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Her şeyi konuşmuş olsanız bile fikirbirliğine varılamayabilir. Gerçekten, her konuda ortak bir görüş peşinde koşmanıza gerek var mı? Bunu bir düşünün…

BOĞA

Alışkanlık olarak değerlendirdiğiniz şeyler, aslında insanlar tarafından saygı duyulan özellikleriniz olabilir. Dolayısıyla, basit olarak gördüğünüz bir iş için aldığınız övgüleri, ima olarak algılamayın. 

KAPLAN

Son dakika da olsa bazı işlerden kaçmayı başarıyorsunuz. Bugünün üzücü olayı, diğerlerinin umduğu kadar iyi hazırlanmamış olmanız… Dolayısıyla bu sefer kaçamayacaksınız.

TAVŞAN

Daha önce konuşulmayan bir konuyla ilgili sözsüz bir anlaşma var. Bu sakin ortam, büyük fırtınaların habercisi olabilir. Temkinli olmakta fayda var.

EJDERHA

İtici imalarda bulunmak yerine, açıkça tartışmayı tercih ediyorsunuz. Bu sizin dürüst ve adil olduğunuzu gösteriyor.

YILAN

Yakınlarınızla aniden alevlenebilecek tartışmalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Bir münakaşa içine girecek ruh hali içinde olmasanız da, bazı kişiler özellikle sizi sinirlendirmek için uğraşabilir.

AT

Bugün için yapılan planların birkaçını yeniden düzenlemenin iyi bir fikir olmadığını hissediyorsunuz. Çünkü At burcu kişiliğiniz yeniliklere açık bir karakter değildir.

KEÇİ

Bugün, başınızın belaya gireceğini düşünüyorsunuz. Çevrenizdekilerden çok farklı kişilik özelliklerine sahip olduğunuz için çatışmanız olası.

MAYMUN

Etrafınızdaki insaların sizin de dahil olduğu takım işlerini kaplumbağa hızıyla yapması, Maymun burcu kişiliğinize oldukça ters. Hislerinizi dile getirin.

HOROZ

Değişmesi muhtemel bazı işler var ve hiç kimse bunların gerçekleşmesini istemiyor. Siz de bir çözüm bulmak için uğraşıyorsunuz. Destek isteyin.

KÖPEK

Yeni insanlarla tanıştığınızda, kendiniz olmaktan korkmayın. Böylece çevrenizdeki insanların üzerinde iz bırakabilirsiniz…

DOMUZ

Arka planda süre gelen bir çıkmaz bugün, gün yüzüne çıkıyor. Gizlice görmezden geldiğiniz sorunun kendi kendine ortadan yok olmasını bekliyorsunuz. Ancak bu tutum, problemin daha çok göze çarpmasına neden oluyor.