19 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

19 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Tartışma ile bir yere varılamayacağını hissettiğinizde, biraz empati yaparak insanların bakış açılarını anlamaya çalışın.
BOĞA
Bazı şeyler için acele etmek, iyi organize edilmiş işleri bozabilir. Hüsrana uğramış olabilirsiniz, ancak şimdi son değişiklikleri hesaba katarak ne yapacağınıza adapte olmalısınız.
KAPLAN
Bazı kişiler sorunlarını sizinle tartışmak istiyor. Yardım eli uzatmaya hazırsınız çünkü, bu problemin tek başına üstesinden gelmeleri mümkün görünmüyor.
TAVŞAN
İnsanlar bir konuyu uzatmaya başladığı anda, olaya kendi doğrunuzla noktayı koyuyorsunuz. Anlatılanlarda doğruluk payı bulunduğundan, nokta koyma işlemi bu kez sizin için pek kolay olmayacak.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğinizin bir parçası kazanmayı seviyor. Büyük bir kaybeden olmaktansa, küçük bir kazanan olmak sizi daha çok memnun ediyor. Bu yüzden hayatınızdaki ufak tefek sorunlar canınızı sıkmıyor.
YILAN
Sizi rahatlatacak detayları elde etmek için etrafınızdakilerden daha fazlasını yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz. İnsanların sırf eleştirmek için, bazı şeylere mikroskopla bakmalarına gerek olmadığını hatırlatın.
AT
Bugün çevrenizdeki insanların duygusallığını hissediyorsunuz. Ancak onların yerinde değilsiniz, sanki kendi başınıza gelmişçesine yüklenmeyin tasaları.
KEÇİ
Bir problemi çözmek için sürekli dönüp dolaşıyormuşsunuz gibi görünüyor. Soru karmaşık olabilir, ama belki de cevabı çok basittir.
MAYMUN
Harekete geçmenin sözlerden daha etkili olduğuna inanıyorsunuz. Bugün yaptığınız şeyler üzerine söylenecek bir şey varsa, onun da susmak olduğunu savunuyorsunuz. Her şeyi tek başınıza yaparken hiç destek olmayıp, iş bittikten sonra sadece eleştirmek için ortaya çıkanlar, size sinirlendiriyor.
HOROZ
İnsanların sözünden dönmesi, tabiatınız gereği sizi etkiliyor. Verdikleri sözü yerine getirmelerini engelleyecek bir durum olup olmadığını merak ediyorsunuz. Sadece fikir değiştirmiş bile olsalar, sert ve kırıcı olmaktan kaçının.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz insanlarla iyi geçinmek için çaba harcar. Ancak bugün, söylenmemiş şeyler olabileceğini hissediyorsunuz. Dürüst davrandığınızda, söyleyeceklerinizden memnun olmayacak kişiler var.
DOMUZ
Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak eleştirilerinizi kaldıramayabilirler, hazırlıklı olun.