19 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

19 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

İnsanların, verdiğiniz tavsiyelere uymaması doğal olarak sizde hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak, kimsenin davranışlarını değiştiremeyeceğinizi bilmelisiniz.

BOĞA

Telaşlanıp kaos yaratan insanlara dikkat edin. Boğa burcu kişiliğiniz devreye girip meseleleri halletmek istiyor, fakat bu iyi bir seçenek değil. Sadece herkesin sakin kalmasını sağlayın.

KAPLAN

Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.

TAVŞAN

Bazı işleri yeniden planlama yaparak düzenlenmeye değip değmeyeceğini düşünüyorsunuz. Ya da değişiklik yapmadan üzerinde dikkatlice, daha fazla çalışmak gerektiğini de hissedebilirsiniz.

EJDERHA

Yaygara çıkarmadan, sakin ve yumuşak bir ses tonuyla konuşursanız, karşınızdakini ikna edebilirsiniz. Bunun, daha etkili bir davranış olacağını aklınızdan çıkarmayın.

YILAN

Yakınlarınızla aniden alevlenebilecek tartışmalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Bir münakaşaya girecek ruh hali içinde olmasanız da, bazı kişiler özellikle sizi sinirlendirmek için uğraşacak.

AT

Bugün için yapılan planların birkaçını yeniden düzenlemenin iyi bir fikir olmadığını hissediyorsunuz. Çünkü At burcu kişiliğiniz yeniliklere açık bir karakter değildir.

KEÇİ

Birkaç kişi sürekli gelip derdini size anlatıyor. Bu durumun sizi fazla etkilemesine müsaade etmeyin. Kimsenin endişelerini yüklenmenin gereği yok.

MAYMUN

Yakınlarınızdan biri size yardım etmeye çalışıyor. Ancak kendinizi, verilen tavsiyelere karşı direnirken buluyorsunuz. Bu bir inatsa, bir an öce kendinize gelmeniz gerekiyor.

HOROZ

Sürekli hoşgörülü olma çabası bazen ters teper ve insanlardan negatif tepki toplar. Sizin için geçerli olduğunu düşündüğünüz sebepler onlara saçma gelebilir.

KÖPEK

Bazen açık ve net olmak gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün, tam da o anlardan biri. Size karşı yapmacık olanları kırmadan, düşündüklerinizi dile getirmelisiniz.

DOMUZ

Dertlerinizi paylaşmanın, başkalarının omuzlarına sorumluluk yüklediğini düşünmeyin. Siz her hangi bir yardım ya da tavsiye istemiyorsunuz. Tek amacınız anlatmak ve rahatlamak.