19 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

19 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Sabır, bugün en çok ihtiyaç duyacağınız şey olabilir. En kısa sürede, içinizdeki bu sabır kaynağına ulaşmalısınız. Böyle bir kaynak bulabilirseniz, insanlar sizi zorladığında sinirden kendinizi kaybetmezsiniz.  

BOĞA

Pratik Boğa burcu doğanız neyle ilgili olduğunu kontrol etmeden hiçbir plana dahil olmaz. Ancak şartlar hızla değişebilir, bu yüzden bazen bütün detaylara hakim olmadan bazı şeylere adım atmanız gerekebilir.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz karardan dönmek için geçerli sebepleriniz olabilir. Ancak bu durumdan memnun olmayacak olanlar var. Şartlar değişirse, olaya farklı bir açıdan bakabilirsiniz.

TAVŞAN

Sizi rahatsız eden durumlarda haklı olduğunuzu belirtmekten geri durmuyorsunuz. Bunun bir tartışmaya neden olacağını düşünseniz bile susmaya niyetiniz yok. Adımlarınızı temkinli bir şekilde atın.

EJDERHA

Dostluk ilişkilerine değer verdiğiniz kişi için herhangi bir yanlış anlaşılmayı gidermek adına ekstra çaba harcamak gerektiğini hissediyorsunuz. Söz konusu kişinin zaten hiç bir zaman doğru olanı yapmadığının farkında olsanız da, eski mevzuları açmanın gereği yok.

YILAN

Arkadaşınızın size karşı tam anlamıyla açık olmadığını hissediyorsunuz. Yalan söylemiyor ama belirli konuları kendine saklıyor. Bir şeyler öğrenebilmek için başka yöntemlere başvurmanız gerekebilir.

AT

Bugün hiçbir şey söylemezseniz, bu meseleyle daha sonra uğraşmanız gerekecek. Zihninizi kurcalayan sorunları öncelikli olarak ele almalısınız. Ancak çevrenizdeki insanların söyleyeceklerinizden hoşlanmayacağının farkındasınız.

KEÇİ

Olayların gidişatını değiştirmek için yapabilecek çok fazla şey olmadığını fark ettiğinizde, bazen en iyi strateji sadece izlemek ve neler olacağını görmektir.

MAYMUN

Bazen, hassas bir konuyu gündeme getirmenin yolu; nazik ve dolaylı olmak olabilir.  Vermeniz gereken mesajların insanlara nasıl etki edeceğini anladığınızda, mümkün olduğu kadar kibar konuşmanızda fayda vardır, kimseyi gereksiz yere kırmayın .

HOROZ

Büyük resmi göremiyorsanız, genelde bir adım geri çekilmeniz gerekir. Konuya belli bir açıdan değil de objektif olarak baktığınızda, aslında her şeyin çok açık olduğunu fark edeceksiniz.

KÖPEK

Bazen seçenekleri uzun uzadıya düşünmek gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak ne kadar düşünürseniz düşünün en doğru davranışın ne olduğuna dair net bir fikriniz olmayabilir. Bu durumda, güvendiğiniz kişilere danışarak doğruyu bulmaya çalışabilirsiniz.

DOMUZ

Bazı insanların sizden daha akıllı olduğunu kabul etmeniz gerekebilir. Ancak karşınıza çıkan fırsatlar söz konusu olduğunda, daha yetenekli olduğunuz belirgin şekilde ortaya çıkıyor.