19 Eylül Perşembe- Günlük Çin Burçları

19 Eylül Perşembe- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Yeni fikirlere açık olmak istiyorsunuz, ancak alışık olmadığınız şeyler kendinizi huzursuz hissetmenize neden oluyor. Asabiyetinizi control altına almalısınız. Bunu başarabildiğinizde keyfiniz yerine gelecek.

BOĞA

İnsanları neyin motive ettiğini anlayabildiğinizde sizin yolunuzdan gitmeleri konusunda ısrar edeceksiniz. Ancak nabza göre şerbet vermeyi öğrenmeniz gerekebilir.

KAPLAN

İnsanların sizden çekindiğini hissediyorsunuz. Emin olun geçerli bir sebepleri var. İnsanlarla aranıza ördüğünüz görünmez duvar olması gerekenden çok kalın. Bunun nedenini düşünün…

TAVŞAN

"Hayır" demekte haklısınız. İnsanlar bundan hoşlanmasa da, gerektiğinde "hayır" demeye devam etmelisiniz. Ancak bugün bunu söylemek, çok zor olabilir.

EJDERHA

Alçak gönüllü yanınız, çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Yetenekleriniz ve başarılarınız sayesinde takdir toplamaya devam edeceksiniz.

YILAN

Bugün bir rekabet ortamı var. Ancak, gerçekten önemsiz ve üstünlük kurmanızı gerektirmeyen konularda rekabet etmeniz, vakit kaybından başka bir şey olmayabilir.

AT

Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün, insanlara araya mesafe koymak istediğinize dair sinyaller vereceksiniz.

KEÇİ

Şimdilik popüler olmamak, Keçi burcu kişiliğinizi zorlamıyor. Bazı fikirlere sadece katılıyormuş gibi göründüğünüz inkâr edilemez. Bu yüzden insanların hoşlanmayacağını bilseniz de düşüncelerinizi açıkça söylemeniz güvenilirliğinizi arttıracaktır.

MAYMUN

Bazı olaylar karşısında kendisi tepki vermeyen insanların sizi dolduruşa getirmelerine izin vermeyin. Bunun için hakimiyetinizi kaybetmemeniz gerekiyor. 

HOROZ

Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğukkanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemezsiniz. Sakin kalıp, olanlarla baş edebilmek için en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.

KÖPEK

Etrafınızda, tam da düşündüğünüz şeyleri dile getiren insanlar varken yalnız olmadığınızı anlayıp büyük bir rahatlama hissederseniz. Aynı düşünceleri paylaştığınızı bilsinler. Böylece, konuşacak birçok ortak konu bulabilirsiniz.

DOMUZ

Birilerinin yaydığı kötü niyetli söylentilere karşı idareyi ele geçirmeniz gerekiyor. Yapılan dedikodularda gerçeklik payı olduğunu düşünseniz bile aslını öğrenmelisiniz.