19 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

19 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Yaptığınız işte en iyi sonuçları elde edebilmek için zaman konusunda daha cömert olmaya değeceğinin farkındasınız.
BOĞA
Kısa sürede değişen şeyler, ya heyecan verir ya sıkıntı. Bu değişimlere baktığınızda, bugün yaşanması gereken son dakika gelişmelerini fark edebilirsiniz.
KAPLAN
Kaplan burcu meraklı bir kişilik olsa da, öyle değilmiş gibi görünmeye çalışıyor. Kimseyle ilgilenmiyormuş gibi yapıp aslında her şeyi takip ediyor.
TAVŞAN
Yakın arkadaşınızın düşüncelerine katılmak pek mümkün olmasa da, aklından geçenleri dinlemek istiyorsunuz. Zaten onlara katılmayacağınızın farkındalar.
EJDERHA
Uzman kişilerle konu üzerinde konuşmak, düğümlerin çözülmesini sağlayacak. Her zaman kendinizi geliştirme olanağınız vardır.
YILAN
Sihirli bir değneğiniz olsa, gerçekleşmesini istediğiniz birkaç dilek var. Bunlardan fazlasını istemiyorsunuz. Sadece öyle bir şey dilemelisiniz ki, bir taşla iki kuş vurun.
AT
Çevrenizde, aşırı istekli olup da bunun farkında varmayan insanlar bulunuyor. Bu durum sizi kızdırıyor. Ancak sinirlenmek yerine, yapabileceklerinizi anlatın.
KEÇİ
Planlarınızla ilgili şüpheleri olan kişiler var. Bazı endişeler hiç de yersiz değil. Söylenenleri dinleyin. Anlaşılmamış olmak, tamamen sizin suçunuz.
MAYMUN
Bazı kişilerin sizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Bu yüzden ihtiyacı olduğunda ilk kimin yardımına koşacağınıza iyi karar vermelisiniz.
HOROZ
Birine içinizi dökmek istediğinizde, önce birkaç soru sormalısınız. Ancak bunu abartırsanız, kendilerini sorguda ve kıskaçta gibi hissederler.
KÖPEK
Kendinizi güne hazır hissediyorsunuz. Yapmanız gereken başka şeyler olduğunu düşünüyorsanız, unutun gitsin.
DOMUZ
Domuz burcu, uzun süredir kafanızı meşgul eden konuların üstesinden gelmenizle ilgili pozitif düşüncelere sevk olacaksınız.