19 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları

19 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
İletişim kurduğunuz kişiler kafanızı karıştırıyor. Geri çekilip, düşünmelisiniz. Ancak bunu yaparken ortalığı daha da karıştıran insanlardan biri olmamaya dikkat edin.
BOĞA
Bugün düşüncesizce davranabilirsiniz. Spontane gelişen olaylar eğlenceli olsa da, bugünkü işlerde acele etmemeli ve dikkatli olmanız gerekiyor.
KAPLAN
Bazen planlarınızda düzenleme yapmak size daha iyi sonuçlar getirebilir. Gereken yerleri çıkarıp değişiklik yapmaktan korkmayın. Sizi yavaşlatmaya ya da engellemeye çalışan insanları görmezden gelmelisiniz.
TAVŞAN
Karşı karşıya olduğunuz insan, ya bir şey saklıyor ya da oldukça içine kapanık. Dostça bir ilişki kurmanın zaman aldığını biliyorsunuz. Sabırlı ve kibar olmak her zaman kazandırır.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğinizin, enerjisini biraz daha yükselmek istemesi çok normal. Bu yüzden, bugün aklınızı çelecek yanlış uyaranlara karşı dikkatli olun ve size mutlu eden şeylere vakit ayırın.
YILAN
Size baskı yapanlar olacak, önleminizi baştan almalısınız. Altına girmek istemediğiniz yükün sorumluluğunu üstlenmeyin.
AT
At burcu kişiliğiniz bağımsız olarak çalışmayı sever. Ancak bazı işlerin takım çalışması gerektirdiğini de kabul etmelisiniz. Uyumlu olmaya çalışın.
KEÇİ
Yakın bir arkadaşınıza, dargın olmanıza ragmen, samimi ve içten davranmanız gerekiyor. Dolayısıyla aranızdaki gerginliği daha önce başkalarına anlatmadığınızdan emin olun.
MAYMUN
Beklemediğiniz şekilde sonuçlanan olayları profesyonelce karşılamalısınız. Kullandığınız taktiklerin önemi yok, çünkü bazen olayın seyrini değiştiremezsiniz.
HOROZ
Kendinizi alkışlamanın zamanı geldi. Başladığınız işi tamamlamak zorundasınız. Bu disiplinin faydasını ileride anlayacaksınız. Arkanızda kalan insanların kıskanç bakışları altında basamakları bir bir çıkacaksınız.
KÖPEK
Yaşanan bir sorun yüzünden arkadaşınızla göz göze gelemiyorsunuz. Tartışmanın diğer konulara sıçramasına izin vermeyin. Konuşmalısınız…
DOMUZ
Arkadaşlarınıza, sorunların üstesinden gelmeleri için yardım edebilirsiniz. İçinde bulundukları konuya dahil olmadan, yapmanız gerekenleri tespit edin ve o doğrultuda hareket edin.