18 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

18 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Şans gelirken kendi yolunu çizer ve beklemediğiniz bir anda ortaya çıkar. Dolayısıyla işiniz kolaylaşır.
BOĞA
Esnek ve rahat olmak, teoride kulağa hoş gelse de, uygulaması epey zordur. Bugün yaptığınız programı gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak hazır olmadığınızı hissediyorsunuz.
KAPLAN
Sizinle dertleşmeye gelen insanlar için yapabileceğiniz ilk şey, cesaret ve moral vermektir. Müdahale etmeye ve sorunu çözmeye kalkmayın. Bırakın kendi problemlerinin üstesinden kendileri gelsin ve özgüvenleri artsın.
TAVŞAN
Sinirlendiğiniz konuları yakın bir arkadaşınızla konuşmak hafiflemenizi sağlayacak. Bu arada hayatında engellerle kaşılaşan tek insan olmadığınızı da anlatmaya çalışın.
EJDERHA
Bazı insanların planlarınızla yakından ilgilenmesine ihtiyacınız var. Her ne kadar bu kişileri ikna etmek zor gibi görünse de sonunda zaferinizin tadını çıkaran taraf siz olacaksınız.
YILAN
İnsanlar sizden bir şey saklıyor. Ancak yine de bazı konuların perde arkasından emin olmadığınızda görüneni kabul etmek zorunda kalırsınız.
AT
Bugün herkesin size karşı olduğunu hissediyorsunuz. İnsanları ikna etmek için bir şey yapmanız gerekiyor. Bir yöntem bulsanız iyi olur.
KEÇİ
Eylemin kelimelerden daha etkili olduğunu düşünseniz de, etrafınızdaki çoğu insanın sadece konuştuğunu fark ediyorsunuz.
MAYMUN
Genelde bir tartışmayı, kazanabileceğiniz sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu fark edecek ve karşınızdakini alt edeceksiniz.
HOROZ
Bazı değişimlerin farkındaysanız, etrafınızdaki insanlar da sizin kadar fark etmiş olabilir. Ancak onları bu konuda daha önce bilgilendirmemenizin geçerli nedenleri var.
KÖPEK
Arkadaşınız, ucu size dokunacak bir karar vermeden önce sizinle konuşmak istiyor. Bu sizi kırmamaya çalıştığını gösterir. Dolayısıyla ona yardımcı olmak için memnuniyetle bir şeyler yapmalısınız.
DOMUZ
Bazı kararlar kolay anlaşılır, bazılarıysa daha fazla dikkat gerektirir. Aynı şeyi birçok kez tekrarladıktan sonra bile son kararı vermeye hazır olmayabilirsiniz. Biraz daha dikkatli düşünmek için kendinize zaman tanıyın.