18 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

18 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi maymun burcu…

FARE

Yaptığınız görüşmeler sonrasında kafanız karıştı. Bu yüzden dinlemekten fazlasını yapmalısınız. Ancak bunları yaparken ortalığı daha da karıştıran insanlardan biri olmanıza gerek yok. Neyi anlamadığınızı belirleyip, yardım alın.

BOĞA

Bugün bitirmeyi umduğunuz işleri yapamadıysanız, gelecek hafta daha iyi organize olmak için biraz daha akıllıca düşünmeniz gerekir. Size yardım eli uzatacak birileri varsa, ihtiyacınız olan desteği almaya çalışın.

KAPLAN

Bazı şeyler için hissettiğiniz büyük coşkunun farkındasınız. Buna engel olmaya çalışıyorsunuz, çünkü ilişkilerinizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsunuz. Kimin ne düşüneceğini boş verin ve heyecanınızı doya doya yaşayın.

TAVŞAN

Arkadaşınıza bir şeyler söyleyip söylememek konusunda kararsızsınız. Aynı zamanda verdikleri bazı kararlarla ilgili de tereddütleriniz var. Bunları suçlamada bulunmadan, dikkatli bir şekilde dile getirmelisiniz.

EJDERHA

Ayağınıza kadar gelen fırsatla ilgili şüpheleriniz var. Normalde, Ejderha burcu kişiliğiniz bir şey yapmak istediğinde kendini çekinmeden o işin içine atar. Demek ki gerçekten şüphe uyandıran bir durum söz konusu. İçiniz rahat edene kadar, konuyu iyice irdeleyin.

YILAN

Beklemediğiniz gelişmeleri hesaba katarak bazı düzenlemeler üzerinde zaten oynama yapmış olsanız da, her şeyi yeniden organize etmeniz gerekiyor. Bu durumdan hoşnut olmasanız da yeni planlar hazırlamaya vakit ayırmak zorundasınız.

AT

Bugüne hızlı bir giriş yapacaksınız. İnsanlarla iletişim kurmak için harika bir gün. İşle ilgili ya da sosyal olarak kontak kurmanız gereken kişiyi kendiniz seçeneksiniz.   

KEÇİ

Yapılan planlara sadık kalmaya çalışmak daha cazip görünebilir. Çünkü bazı şeylerin değişmesini istemiyorsunuz. Ancak siz istemeseniz de bazı düzenlemelerde değişiklik yapmanız gerekebilir. Çünkü değişmeyen tek şey değişimdir.

MAYMUN

Cevaplar arıyorsunuz, ancak soruları doğru insanlara sormuyorsunuz. İnsanların yaklaşımını göz önünde bulundurarak doğru insan olup olmadığını anlayabilirsiniz.

HOROZ

İnsanların çırpındığını görüyorsunuz ama nedenini anlayamıyorsunuz. Bu kadar olumsuz düşünmelerine gerek yok. Endişelerinde haklı olduklarını, ancak hepsinin üstesinden gelebileceklerini hatırlatın. Özgüven kazanmalarına yardım edin.

KÖPEK

Biraz sabırsız olduğunuzun farkındasınız. Bazı şeylerin açığa çıkması epey zaman alacak, ancak bunun için sabretmeye değer. Uzun vadede neler istediğinizi düşünerek kendinizi motive edin.

DOMUZ

Siz kendinizi iyi hissediyorsunuz diye herkes böyle hissedecek değil. Kimseden sizinle birlikte eğlenmesini beklemeyin. Kimileri gününü dinlenerek geçirmeyi tercih eder.  İnsanları zorlayıp, canlarını sıkmamalısınız.