18 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

18 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Bugün, çelişkide kaldığınız bazı konularla ilgili karar vermeniz için size baskı yapan insanlar olacak. Ancak içinizden bir ses, sakin düşünmeniz gerektiğini söylüyor.
BOĞA
Bazı kişilerin inadı aranıza mesafe koyuyor. Onları desteklemeye ve yardımsever olmaya hazır değilsiniz. Böyle bir durumda sizden fazla bir şey beklememeleri konusunda onları uyarmalısınız.
KAPLAN
Maddi durumunuzu yakından incelemenin zamanı gelmiş olabilir.
Parasal durumunuzla ilgili bir gelecek planı yapmanızda fayda var. Mali sorunlar hakkında uyanık olup olmadığınızı yeteri kadar düşünmemiş olabilirsiniz.
TAVŞAN
Bir arkadaşınız verdiği sözü tutmayınca, keyfiniz kaçıyor. Belki de şartlar engel olmuştur, ancak size bir açıklama yapma gereği duymayıp hala verdiği söz yerine başka şeyler yaptığının da farkındasınız. Onunla konuşmayı deneyin.
EJDERHA
Ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Size yardım etmekten kaçınan insanlar, yaptığınız şeyin dışında kalacak kadar akıllılar. Başka şeylerle meşgul olarak mutlu hayatlarını sürdürmek istiyorlar. Çünkü sizin yolunuz başkaları için fazla riskli olabilir.
YILAN
Bazı hislerinizin üstesinden gelmek zorundasınız, çünkü birine nasıl güvenilebileceğini bile bilmiyorsunuz. Sadece, bunun çok uzun bir yol olduğunu anlıyorsunuz.
AT
İki kişi arasında yıprandığınızı hissediyorsunuz. Her iki tarafa da evet demek istiyorsunuz, ancak sadece birini tercih etmek ve o taraf gitmek zorundasınız.
KEÇİ
Elinizden gelen her şeyi yaptınız. Bu yüzden kendinize biraz dinlenme izni verin. Çünkü dinlenmeden daha fazla çalışamazsınız.
MAYMUN
Yeni şeyler denemeye meraklısınız. Keyif çizginizin dışına çıkmak isteseniz de, bir yanınız hala kararsız.
HOROZ
Horoz burcu kişiliğinizin, bir şeyler başarmak için kendini teşvik etmekten hoşlandığını inkar etmeye gerek yok. Bu tutum, pozitif hissetmenizi ve motive olmanızı sağlar.
KÖPEK
Etrafınızda agresif insanlar varsa, kolayca tartışmaya girebilirsiniz. Onlara bir cevap vermeden önce, durumu nasıl algıladıklarını anlamaya çalışın.
DOMUZ
Havada kalan bir konuyu netleştiren yapıcı tartışmaları seviyorsunuz. Ancak bugün devam eden gergin bir atmosfer var ve hala konuşulması gereken şeyler olduğunu görüyorsunuz.