18 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

18 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bazı bilgileri doğrulayabilmeniz gerekiyor. Bütün hikayeyi bilmeseniz de, durumu detaylı şekilde incelemenin bir yolunu bulacaksınız. Bunu yaparken kendinizi ya da başkasını suçlamaktan kaçınmalısınız.

BOĞA

Yakın bir arkadaşınız ufak meseleleri büyütüyor ve siz nedenini anlamak istiyorsunuz. Hayatında, farkında olmadığınız bir hayal kırıklığı tecrübe ediyor olabilir. Ancak ne olduğunu söylemediği sürece ona yardım edemezsiniz. Size açılabilmesi için ona zaman tanıyın.

KAPLAN

Yapmanız gereken işler olsa da, bugün önceliği yakınlarınıza ve sevdiklerinize vermelisiniz. Sizi can sıkıcı bir kaos bekliyor olabilir. Ancak ailenizin desteği ve yardımıyla hepsinin üstesinden geleceksiniz.

TAVŞAN

Size göre, arkadaşınız, şeytanın avukatı rolünde oynuyor. Bazı zor sorularla sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz. Aslında içtenlikle sizin çıkarlarınızı düşünerek hareket etmeye çalışıyor. Önyargınızı bir kenara bırakarak, gerçeği görmeye çalışın.

EJDERHA

Gelecek haftaki önceliklerinizi netleştirdiniz mi? Ejderha burcu kişiliğiniz deneyebileceği makul şeylerden çok daha fazlasına katılmaya çalıştığının farkında. Her şeye 'evet' dememeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.

YILAN

Hafife almamanız gereken bir ikilemde olduğunuzun farkındasınız. Hala bir karar verememeniz normal. Hatta bu iyiye işaret bile olabilir, çünkü bu, durumu ciddiye alıp dikkatlice düşündüğünüzü gösteriyor.

AT

Başkalarını üzmeden fikir değiştirip değiştiremeyeceğinizi merak ediyorsunuz. Kimseye zarar vermeyeceğinizden emin olmaya çalışın ama bu esnada da tüm fırsatları kaçırmamaya çalışın. Önemsiz detaylara takılırsanız iş işten geçmiş olacak.

KEÇİ

İnsanların, sizi kışkırtmaya çalıştığının farkındasınız. İnkâr ettikleri şeylerle yüzleşmelerini istiyorsunuz. Bunun için harekete geçmelisiniz.

MAYMUN

Bazı şeylerin nasıl yapılacağına dair belirli fikirleriniz var, ancak kimileri sizinle tamamen zıt görüşlere sahip. Birlikte çalışacaksanız, iş birliği için gereken zemini hazırlamalısınız.

HOROZ

Bazen konuşulmayanlar tansiyonu yükseltir. Kartlarınızı açık oynayarak, diğerlerinin de kendilerini rahat hissetmelerini sağlayabilirsiniz. İlk diyaloğun gözünüzde büyüttüğünüz kadar zorlu geçmeyeceğini göreceksiniz.

KÖPEK

Bir karar vermek gerektiğinde kendi yargılarınıza başvuracaksınız. İnsanların farklı görüşleri var ve siz sormasanız da paylaşmakta tereddüt etmeyecekler. Bırakın konuşsunlar, siz doğru bildiğiniz yoldan gitmeye devam edin.

DOMUZ 

Zor bir durumun üstesinden gelirken, ancak problemin ne olduğunu anlayabildiğiniz zaman, konuyla ilgili gelişme kaydedebilirsiniz. Bu arada çevrenizdeki insanlar da beklemediğiniz davranışlar sergileyebilir. Çözüm odaklı ilerlemeye çalışın.