18 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları

18 Ekim Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Ejderha burcu enerjileri, kendinizi telaşlı ve heyecanlı hissetmenize neden olabilir. Siz zaten her şeyi yapmaya hazırsınız ve bugün kendinizi durduralamaz hissediyorsunuz.
BOĞA
Telaş içindeki insanları sakinleştirmek çok da kolay değildir. İlerlemelerini engellediğinizi düşünerek size tepki gösterebilirler.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğiniz otoriteye meydan okumaktan ve kuralların mantığını sorgulamaktan korkmuyor. Bu sebepsiz bir asilikse, yapmak istediğiniz işlerde başarılı olamayabilirsiniz. Ama mantıklı düşünerek, dikkatli adımlar atarsanız hakkınız olanı savunmuş olursunuz.
TAVŞAN
Maddi sorunları ön planda tutmanın zamanı. Kutlama yaparken banka hesabınıza yakından bakmayı tercih etmemiş olabilirsiniz. Ancak son günlerde yaptığınız harcamaları incelemelisiniz. Durum kötüye gidiyor.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz, her şeyi mümkün olduğu kadar çabuk yapmayı seviyor. Ancak bugün yaptığınız işte sağlıklı ilerleme kaydetmek istiyorsanız, yavaş ve kontrollü ilerlemeniz gerekiyor.
YILAN
Çoğu zaman, fazlasıyla hoşgörülü olduğunuzu düşünüyorsunuz. Üstelik son olaylar bazı güçlü hislerinizi tetikledi. Kabul edilmesi güç şeyler olduğunu öğrenmek insanları şaşırtabilir. Mizahi yanınızı göstermelisiniz.
AT
Yeniliklere adım atmadan önce her şeyin tamamen kontrolünüz altında olması gerekmiyor. İlerleme kaydetmek için işe yarayacağını düşündüğünüz bazı detayları gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bunun için gerçekten iyi fikirleriniz olduğuna inanın.
KEÇİ
Bugün tanıştığınız yeni insanlarla nasıl baş edeceğinizi bilmiyorsunuz. Çünkü kendine has karakterlerle karşı karşıyasınız ve daha önce hiç kimse size bu şekilde davranmamış olabilir. Bir sonraki tavırlarını tahmin etmeye çalışmaktansa, bekleyin ve görün.
MAYMUN
Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmaksa, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulmanıza yardım eder.
HOROZ
Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konularda yok değil. Bu bulmacayı daha çabuk tamamlamak için birbirinizin bakış açısını anlamaya çalışmalısınız.
KÖPEK
İçinizde yaşadığınız bir durumun yarattığı komplikasyonların farkındasınız. Bugün sabırlı olmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok. Bekleyin ve görün. Ummadığınız bir anda olaylar patlak verecek.
DOMUZ
Belli sorunlar sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazı şeyleri tekrar düşünüp değerlendirmeniz gerekebilir. Önce biraz kafanızı dinlendirin, hava alın, bir kahve için, sonrasında herşeyi tekrar değerlendirmeyi deneyin.