18 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

18 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Mantığıyla hareket eden birisiniz. Ancak mantıklı olduğunu düşünen kişilerle pek de uyuşmuyorsunuz. Belki de farklı yaklaşımları anlamaya çalışmanız gerekiyordur. 

BOĞA

Adım atmanızı zorlaştıran ağır bir yükünüz var. Bugün çevrenizdekilerden yardım istemeniz gerekiyor. Destek vermek isteyen kişiler var, gözünüzü açın…

KAPLAN

Yeni adımlar atarken cesur olun. Tereddütler başarınızı gölgeler. Kararlı ve net hareket etmek zorundasınız.

TAVŞAN

Yakın arkadaşlarınızın düşüncelerinden etkileniyorsunuz, ancak onlarınkilere etki edemiyorsunuz. Sorunu kendinizde aramak hata olabilir.

EJDERHA

Kişilerin çelişkili söylemleri, kafanızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce, iki kere düşünün. Öyle görünüyor ki sıklıkla fikir değiştiren insanlarla karşı karşıyasınız.

YILAN

Sizi seven insanların, hayatınızdaki olumlu ya da olumsuz gelişmelerden haberdar olmasına müsaade etmeniz gerekiyor. Ancak yine de bunun da bir limiti olmalı. Kontrolü elinizden kaçırmayın.

AT

Diğer insanlardan farkınız ortada... Bu, sadece nerede olduğunuzla ya da ne yaptığınızla ilgili değil, kim olduğunuzla alakalı. Bugün farkınızı daha çok hissettireceksiniz.

KEÇİ

Eski bir yanlışı tekrar tekrar düşünerek kendinize eziyet etmenin iyi bir fikir olmadığını biliyorsunuz. Ancak zihninizi bundan alıkoyamıyorsunuz. Bu hatanın size kazandırdığı tecrübelerle teselli olmalısınız.

MAYMUN

Yakınlarınızdan biri yardım etmeye çalışıyor. Ancak kendinizi, verilen tavsiyelere karşı direnirken buluyorsunuz. Bu bir inatsa, bir an öce kendinize gelmeniz gerekiyor.

HOROZ

Bir tartışmaya girmeniz an meselesi, çünkü onlardan daha akıllı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Fakat zekice düşünürseniz, bazı şeylerin tartışmaya değmeyeceğini görebilirsiniz.

KÖPEK

Bazı planlarda değişiklik yapmak istiyorsunuz. Hiç kimsenin bundan negative etkilenmemesine özen göstermelisiniz. Bu dikkatinizden dolayı insanlar da size karşı daha anlayışlı davranacaktır.

DOMUZ

Geçtiğimiz hafta bitiremediğiniz bazı işler var. Başarısız olma itimali sizi tedirgin etmemeli. Bugün kendinize rahatlama şansı tanımalısınız.