17 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

17 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Sıradan bir tartışma, kısa sürede hararetli bir kavgaya dönüşebilir. Önce gerçekleri konuşmanız ve bunları farklı görüşlerden ayırt etmeniz gerekiyor.
BOĞA
Parmakla işaret ettiğiniz insanlara karşı dikkatli olun ve bir hata yüzünden birbirinizi suçlamayın. İnsanlar hata yapar, ancak bazıları diğerlerinden daha dikkatsiz adımlar atabilir.
KAPLAN
Farkında olmadan birilerini yanlış yönlendirebilirsiniz. Sonrasında mesuliyet kabul edemeyeceğiniz durumlar varsa, bunları baştan bildirin.
TAVŞAN
İş hayatı içinde sorulan soruların yanlış anlaşılmaması gerekir. Ancak bu durum, karşınızdaki insanda kendini savunma hissi yaratabilir. Kimsenin sizi incitmesine izin vermeyin.
EJDERHA
Kavga etmeye hevesli kişileri bu yönde teşvik ederseniz, tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Sözlü atışmalara girmemek gibi bir seçeneğiniz olduğunu unutmayın.
YILAN
Sizi ilgilendirmeyen konularla zamanınızı boşa harcamak istemiyorsunuz. Ancak zorla içine çekildiğiniz mevzular var.
AT
At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşmak konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var.
KEÇİ
Rızanız dışında gerçekleşen değişimleri yönetmek zordur. Ancak bu değişikliklerin sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermediğiniz zaman, hepsiyle başa çıkabilirsiniz.
MAYMUN
Şu ana kadar şanslı olduğunuzu hissediyorsunuz. İsimsiz olarak iyilikler yapmak, şansınızı paylaşmanın en akıllıca yoludur. Böylece evren size daha fazla şans gönderir.
HOROZ
Bazı sorulardan başarılı bir şekilde kaçıyorsunuz, çünkü çabucak cevap bulabilmenizin bir yolu varmış gibi görünmüyor. Olası cevapların farkındalığıyla bir an önce sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
KÖPEK
Arkadaşınız, ağzınızdan laf almaya çalışıyor. Konuşamama sebebinizi açıklamayacaksınız. Çünkü üstüne vazife olmadığını düşünüyorsunuz.
DOMUZ
Aklınızdan geçenleri paylaşırken, insanlara yüklediğiniz sorumluluklar yüzünden dikkat kesildiğinizi anlıyorsunuz.