17 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

17 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

 

At burcu bugünün sorumlusu olmak için doğru dörtnala koşuyor…

FARE

Çevrenizdeki insanlarla aynı düşünce yapısına sahip değilsiniz. Onlar da bunun farkında. Ancak gerginlik yaşanmasına gerek yok.

BOĞA

Anlaşmazlıklar hayatın parçasıdır. Ancak sizin için bugünün büyük kısmı tartışmalarla geçecek. Kimseyle konuşmak bile istemeyeceksiniz.

KAPLAN

Kaplan burcu meraklı bir kişilik olsa da, öyle değilmiş gibi görünmeye çalışıyor. Kimseyle ilgilenmiyormuş gibi yapıp aslında her şeyi takip ediyor.

TAVŞAN

Yakın arkadaşınızın düşüncelerine katılmak pek mümkün olmasa da, aklından geçenleri dinlemek istiyorsunuz. Zaten onlara katılmayacağınızın farkındalar.

YILAN

Bugün çok işiniz var. Ancak insanların yaptığı hatalar dikkatinizi dağıtıyor. Onlara yardım etmek sizi işinizden alıkoyacaktır. Bir çıkar yol bulmalısınız.

AT

Bugün, konuşmadan önce dikkatlice düşünün. İki kez düşünürseniz, muhtemelen bir kez konuşursunuz. Düşünmeden ağzınızdan çıkacak olan her kelime için pişmanlık duyabilirsiniz.

KEÇİ

Eylemin kelimelerden daha etkili olduğunu düşünseniz de, etrafınızdaki çoğu insanın sadece konuştuğunu fark ediyorsunuz.

MAYMUN

Bazen detaylara çok fazla takılırsınız. Bu yüzden önemli olanı anlayamayabilirsiniz.

HOROZ

Herhangi bir konuyla ilgili daha fazla şey bilmenize rağmen, daha az anlamış gibi görünüyorsunuz. Farklı cevaplar aramaktansa, bildiğiniz şeyler üzerinde düşünün.

KÖPEK

Arkadaşlığın pekişmesi için birlikte vakit harcamanın önemli olduğunu biliyorsunuz. Bugün sevdiklerinizle beraber yapmak istediğiniz etkinlikler var.

DOMUZ

Herkes mümkün olanın en iyisini yaptığını düşünür, ancak bazı şeyleri farklı şekilde yapabileceğini sonradan anlar. Geçmiş hatalarınızın sizi engellemesine izin vermeyin.