17 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

17 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Sinirlendiğiniz noktaları biraz daha açık bir dille anlatmalısınız. Bunu konuşmak, hiçbir şeyin düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını anlamanızı sağlayacak. Umutlarınızı ve korkularınızı ifade edin.
BOĞA
Bugün etrafınızda iyimser insanlar var. Doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aile ve arkadaşlarınız arasından, bardağın dolu tarafını görebilen neşeli insanları arayıp bulun.
KAPLAN
İnsanlar, kelimeleri farklı şekilde algılayabilir. Sizinle aynı görüşte olmayan kişiler, söylediklerinizi yanlış anlar. Kelimelerinizi daha özenli seçmelisiniz.
TAVŞAN
Önceliklerinizle ilgili net bir görüşünüz olması, bugünkü vaktinizin organizasyonu konusunda size yardım edecek. Öncelikli ve önemli olan işi halletmeniz gerektiğini düşünenlerdensiniz.
EJDERHA
Bazı insanların planlarınızla yakından ilgilenmesine ihtiyacınız var. Ancak bu kişileri ikna etmek zor gibi görünüyor. Ancak sonunda zaferinizin tadını çıkaran taraf siz olacaksınız.
YILAN
Bazı şeylerin göründüğü gibi değil. Yap-bozun kayıp parçasını bulsanız da, bir terslik olduğunu düşünüyorsunuz. Yanlışlığın nerede olduğunu anlamak için resmin bütününe bakmanız gerekiyor.
AT
Çevrenizdeki insanların, fikirlerinizi dinlemeye ve uygulamaya can atmasını umuyorsunuz. Böylece heyecanınız ve cesartiniz artıyor.
KEÇİ
Bugün aklınızda zaman kazanmak var, ancak bütün kestirmeler doğru yol değildir. Yeni mevzuların üstesinden gelmek, yardım gerektirebilir ve zaman alır.
MAYMUN
Bugün, sakin kalmak ve dinlenmek istiyorsunuz. Öyleyse tartışmak için üstünüze gelen insanlara cevap vermeyin.
HOROZ
Hızlı sonuç almak için birileriyle çatışmanız olası bir durum. Suçlamalara karşı dikkatli olun. Sorduğunuz sorulara özen gösterin.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz kendinden oldukça emin. Ancak etrafınızdaki insanlar aceleci olmanız konusunda sizi uyarıyorsa, onları dinlemeniz gerekebilir. Bildikleri bir şey vardır.
DOMUZ
Son dakika ortaya çıkan ve potansiyel olarak sorun teşkil eden noktaları görmezden geldiniz. Ancak göz ardı ettiğiniz bu ufak problemler büyüdü ve baskı yapıyor.