17 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

17 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Bugün şansınız yaver gidecek ve gönlünüzden geçen her şey gerçekleşecek. İyi niyetli insanların her zaman kazandığına bir kez daha şahit olacaksınız.
BOĞA
Yakın arkadaşlarınıza verdiğiniz teminatları düşündüğünüzde, yanlış yaptığınızı fark edeceksiniz. Sizi yanlış yola sürükleyebilme ihtimalleri, endişelenmenize neden oluyor.
KAPLAN
Başınıza dert olan konular var. Durum karışık gibi görünse de, ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Üçüncü gözünüzün açıldığını hissediyorsunuz.
TAVŞAN
Çoğu kez zaman size ne getirdiyse onu yaşadınız. Artık hayatınıza yön vermenin vakti geldi. Ancak istediğinizi elde etmek için biraz çaba harcamalısınız.
EJDERHA
Yapmak istediğiniz belli şeyler, gitmek istediğiniz belli yerler var. Bugün etrafınızdaki insanlar, size istediklerinizi gerçekleştirebilme imkanı sunabilir.
YILAN
Bu hafta yapacağınız işler için yeterli olacak kadar enerji dolusunuz. Bazı işlere başlamadan önce kendinize kafa izni vermenize bile gerek yok.
AT
İnsanlar bugün ne yapacağınızı soruyor. Şu an geldiğiniz aşama, planlarınızı uygulamaya koyma seviyesidir. Çevrenizdeki insanlardan yardım alabilirsiniz.
KEÇİ
Doğruluğuna inandığınız konularda, direnmekten korkmuyorsunuz. Ancak tereddüt ettiğiniz zamanlar da yok değil.
MAYMUN
Aklınızda birçok fikir var. Ancak öncelikli olarak yapmanız gereken işlerin üstesinden gelmek için daha çok çalışmak yerine, öncelikle oturup, bir öncelik sıralaması yapmalısınız.
HOROZ
Sizi çokbilmiş olmakla itham eden insanların dönüp kendilerine bakmaları gerekiyor. Çünkü tek amacınız birilerine doğru yolu gösterebilmek.
KÖPEK
İnsanlara ders vermek için harekete geçmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Şanslarını zorladıklarının farkındalar. Bugünün, yanlarına kâr kalmayacağını tahmin ediyorlar.
DOMUZ
İnsanların hakkınızda yaptıkları konuşmalara kulak tıkayın. Bu konuşmalar motivasyonunuzu olumsuz etkileyebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlar sizi hayal kırıklığına uğrattığında toparlanması zor olur.