17 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

17 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Bugün gergin bir atmosfer var ama bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Olaylara pozitif yaklaşmaya çalışın.
BOĞA
İnsanların, düşüncelerini paylaşmasını memnuniyetle karşılasanız da, bugün agresif bir şekilde meydan okuyacağınızı hissediyorsunuz. Ancak bu, kesinlikle mantıklı bir açıklama olacak.
KAPLAN
Sabit fikirli insanlarla yapılan karşılıklı konuşma bir anda tartışmaya dönüşebilir. Düşüncelerinizi savunurken yeni ve farklı fikirlere açık olun.
TAVŞAN
Sizi rahatsız eden durumlarda haklı olduğunuzu belirtmekten geri durmayacaksınız. Bunun bir tartışmaya neden olacağını düşünseniz bile susmaya niyetiniz yok.
EJDERHA
Elinizde birçok seçenek var. Ancak birini değerlendirebilmek için diğerlerinden vazgeçmek zorundasınız. Hangisinin en iyisi olduğuna karar vermeden önce, hepsini incelemelisiniz.
YILAN
Söylediklerinizi yanlış anlayan kişilerin incinmesinden korkuyorsunuz. Vermeye çalıştığınız mesajın yaratacağı etkiyi hesap etmelisiniz.
AT
Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, gelecek haftaya nasıl başlayacağınızı iyi planlamalısınız.
KEÇİ
İnsanların anlattığı masalları dinlemek istemiyorsunuz. Ancak kimseyi kırmamak için de tepkinizi göstermiyorsunuz. Sabrınız tükendiğinde, dikkatinizi farklı işlere yönlendirmeye çalışın.
MAYMUN
Böyle bir günde kimseyle tartışmak istemezsiniz. Ancak Maymun burcu kişiliğiniz, ukala insanlardan pek hoşlanmıyor. İnsanlar size meydan okusa da dimdik ayakta durmasını biliyorsunuz.
HOROZ
Bazen bazı şeylerin bir süreliğine bile değişmeyeceğini kabul etmeniz gerekir. Durumun uygunsuzluğunu kabul ettiğinizde, üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız.
KÖPEK
Yakın bir arkadaşınız söylediklerinizi dinler gibi yapıyor. Sizi dinleyip dinlemediklerini anlamak için beklenmedik anlarda bazı sorular sorabilirsiniz.
DOMUZ
Bugün, uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar tekrar ortaya çıkıyor. Niçin yeniden hayatınıza girmeye çalıştıklarını merak ediyorsunuz. İlerleyen günlerde her şeyi öğreneceksiniz.